Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Doprava zdarma

Fagor VCE 307

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

Fagor VCE 307

Doporučujeme dokoupit

Výkon
Příkon 1600 W
Sací výkon 350 W
Parametry
Objem filtrační nádoby 1,8 ℓ
Barva modrá
Hlučnost 81 dB
Filtrace
Způsob filtrace bezsáčkový
Typ filtrace HEPA
Počet stupňů filtrace 6
Funkce
Regulace sacího výkonu
  • na těle
Výbava - příslušenství
Hubice
  • prachový kartáč
  • kartáč na rohy
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka Fagor

Máte dotaz na odborníka? Rádi jej zodpovíme.

Zaslat dotaz

Vlastnosti

  • Bezsáčkový vysavač FAGOR VCE-307 s technologíí Cyclonetech+ s jejíž pomocí se nečistoty usadí na dně zásobníku, vzduch volně obíhá a neztrácí výkon při nasávání. Když se nádrž naplní, světelný indikátor upozorní, že je třeba jej vyprázdnit. Pouhým stisknutím tlačítka uvolněte nádrž a vysypte ji do odpadkového koše. Vysavač FAGOR VCE-307 bude opět připravený k používání.
  • Vysavač FAGOR je kompaktní a lehký, lehce se pohybuje po jakémkoliv povrchu a snadno se skladuje. Jeho pogumovaná kolečka soft nepoškozují podlahu a jsou šetrné k jakémukoliv povrchu. Již se nemusíte starat o sáček ve vašem vysavači. Vysavače Fagor VCE-307 bez sáčků je vždy připraven k použití. Abyste lépe využili váš vysavač FAGOR VCE-307, používejte maximální výkon na tvrdé podlahy, jako jsou parkety a keramika; střední výkon na měkké podlahy, jako je běžný koberec; pro tenké koberce je dostatečný minimální výkon.