Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Chytré televize a spousta zábavy po celý rok

2. 12. 2014 Jan Vašek

Chytré televize a spousta zábavyDoby, kdy se v každé druhé domácnosti povinně nacházela jedna starodávná Tesla nebo historická Orava, jsou již dávno pryč. 

 

Moderním domácnostem vévodí moderní technologie a chytré televize nejsou výjimkou. Co všechno takové televize umí a čím vás dostanou na „první dobrou“? To je předmětem tohoto článku.

 

Chytré vs. „hloupé“ televize

Mezi spotřebiteli se pojem „chytrá televize“ vžil poměrně rychle. Ovšem co odlišuje tyto chytré společníky od těch „hloupých“? Smart TV jsou synonymem domácí zábavy, a stejně jako chytré telefony, disponují mnohými funkcemi. Tou nejzákladnější je zpravidla internetové připojení nebo aktivní přístup k multimediální zábavě.

Uživatel tak již nemusí čekat, až poběží jeho oblíbený film nebo seriál, jednoduše se připojí k některé z online videopůjčoven a konkrétní film si vypůjčí. Stejně tak s pomocí chytrých televizí můžete poslouchat nejrůznější rádiové stanice či zastavovat a znovu pouštět vybrané momentky ze svých oblíbených seriálů nebo filmů. Smart televize také disponují celou škálou aplikací, se kterými se můžete bavit nebo vzdělávat a učit novým věcem. Zkrátka a jednoduše, pokud se rozhodnete pro pořízení chytré televize, nuda si na vás nepřijde!

 

Co vám mohou nabídnout Smart TV od společnosti Samsung?

Co vám mohou nabídnout Smart TV od společnosti Samsung?Mezi nejznámější a zároveň také nejoblíbenější výrobce, jež se zaměřují právě na vývoj a výrobu chytrých televizí, patří neodmyslitelně značky Samsung a LG.

Za vlajkovou loď první zmíněné společnosti, můžeme bez rozpaků považovat 3D Smart TV Samsung UE65H8000. Tuto chytrou televizi je možno jednoduše ovládat hlasem, lze tedy říci, že tento „moderní mazlíček“ vám rozumí za každé situace.

Televize disponuje přátelským a „vymazleným“ uživatelským rozhraním, stejně jako množstvím zajímavých aplikací a značnou pamětí, jež zaznamená vaše oblíbené pořady nebo hudbu.

 

Jak si stojí výrobce Smart televizí LG?

Jak si stojí výrobce Smart televizí LG?Jak již bylo zmíněno výše ani světový gigant LG ve výrobě chytrých televizí nezaostává. Třeba taková televize LG 55LB630V vybavená LED diodami disponuje Full HD obrazem, Wi-Fi připojením k internetu, operačním systémem webOS, DVB-T2 tunerem a 500Hz technologií obrazu, což ji řadí k absolutním špičkám na trhu.

Pokud si tedy se svou televizí chcete užít pořádnou dávku zábavy nejen během vánočních svátků, vyměňte svou stávající TV za tu chytrou a využívejte všech výhod, jež tyto zázraky moderních technologií nabízejí. 

 

Nejoblíbenější Smart TV letošní sezóny

Tyto 3 chytré televize stojí díky vašemu hodnocení na pomyslném stupni vítězů.

 • Hitachi 43HBT42

  10 990 Kč
  jen 2 ks za tuto cenu
  u vás doma zítra

  LED smart televize Hitachi o úhlopříčce obrazovky 109 centimetrů s Full HD rozlišením, dvěma HDMI konektory...

  • doprava zdarma
  • poslední 2 ks za tuto cenu
 • Samsung UE50KU6072

  15 490 Kč
  jen 1 ks za tuto cenu
  u vás doma zítra

  Smart LED televize Samsung o úhlopříčce 125 centimetrů s Ultra HD rozlišením, operačním systémem Tizen, int...

  • doprava zdarma
  • poslední 1 ks za tuto cenu
  • Produkt roku 2016
 • LG 49UH6107

  15 999 Kč
  3 ks skladem
  u vás doma zítra

  Smart LED televize LG o úhlopříčce 123 centimetrů s Ultra HD rozlišením, operačním systémem, integrovanou W...

  • doprava zdarma

Jan Vašek

Autor: Jan Vašek
honza@sporilek.cz
Facebook Spořílek.czTwitter Spořílek.czYoutube Spořílek.czGoogle Plus Spořílek.cz

Pro náš Magazín píši už nějaký ten pátek. Za tu dobu jste měli možnost číst desítky mých článků. V nich se zaměřuji především na hi-tech novinky, ale rád zabrousím i do ryze domácích spotřebičů. Nejvíce se vyžívám, když nám výrobce zapůjčí testovací kousek, to je moje.

Máte na mě otázky? Pište, odepíšu vám hned

Váš e-mail
Co by vás zajímalo?

Kategorie článku