Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Banner vyprodej simple2

Jak se zbavit námrazy v lednici jednou provždy?

7. 8. 2016 Kristýna Kopecká

Jak se zbavit námrazyTohle známe asi všichni. V mrazáku je vrstva námrazy a šuplíky ani nejdou zasunout. Děsí vás představa celého dne zabitého odmrazováním a uklízením následné spouště? Navíc ještě vymyslet, co se zásobami. S tím vším může být jednou provždy konec.

 

 

Vážně chcete být otrokem své lednice?

Představte si, že to takhle být nemusí. Že někdo vymyslel ledničku, která nikdy nenamrzne. Díky tomu by zdlouhavé a nepříjemné odstraňování námrazy bylo navždy minulostí. Nemuseli byste si kvůli němu v kuchyni dělat spoušť, kterou budete muset uklízet zase jen vy. Nemuseli s prosíkem chodit za sousedy, jestli se k nim nevejdou vaše zásoby, případně se spoléhat na termotašky a modlení.

Svůj volný čas, kterého v dnešní uspěchané době máme každý čím dál méně, byste mohli trávit lépe. Třeba výletem do ZOO, který jste dětem slíbili už minulé léto nebo romantickou procházkou zakončenou v oblíbené kavárně.

Jak problémy s odmrazováním navždy vyřešit?

 

Kristýna Kopecká

Autorka: Kristýna Kopecká
kristyna@sporilek.cz
Facebook Spořílek.czTwitter Spořílek.czYoutube Spořílek.czGoogle Plus Spořílek.cz

Chcete novou dávku inspirace? Jsem tu pro vás. Mezi moje zájmy patří cestování a s tím spojené focení, sport a také jídlo včetně jeho vaření a pečení. Jistě vás proto nepřekvapí, že se spousta mých článků bude točit okolo kuchyně.

Máte na mě otázky? Pište, odepíšu vám hned

Váš e-mail
Co by vás zajímalo?

Kategorie článku