Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Banner header web5

Zbavte se alergenů, zvířecích chlupů a zašlapaných koberců

4. 9. 2014 Jan Vašek
Svědění očí a nosu, rýma, těžké dýchání. Za to vše můžou alergeny jako je prach, pyl, roztoči a chlupy domácích mazlíčků. Jak s nimi zatočit? 
 

 

 

Čisticí prostředky, prášky na praní a antialergenní spreje většinou nezabírají.

Nejúčinnějším nástrojem pro jejich zničení je výkonný vysavač s vodní filtrací. Silný tah dostane alergeny tam, kam potřebujeme - do vody. Tu stačí z vysavače pouze vylít do záchodu.

 

 

Jak funguje vodní vysávání?

Vodní vysávání je podobné tomu bezsáčkovému. Vysavač s vodním filtrem nasaje prach a ten projde hadicí do nádoby s vodou, kde se smočí. Vzduch proudí dále a případné zbytky nečistot zachytí výstupní filtr. Poté stačí nádobu s prachem už jen vylít a vypláchnout.

 

Nejoblíbenější vodní vysavač - LIV Aquafilter 2000

Vše v jednom - vysaje, vytře, vyčistí

  • 3v1 - Suché i mokré vysávání a funkce čištění
  • Dokonalá vodní filtrace plnící přísná laboratorní kritéria
  • Zbaví vás prachu, pylů, roztočů i dlouhých chlupů
  • Tepování vyčistí i zašlapané koberce a autočalounění
  • Dlouhá životnost a levný servis
  • Velká sací síla a dlouhá hadice (2,2 m)
  • Ideální rozměr 55x39 cm, váha 8,3 kg

 

 

Tisíce uživatelů a výborné hodnocení

Nejlepší doporučení je zkušenost spokojeného uživatele, který má LIV Aquafilter doma.

„Potřeboval jsem tepování a zároveň suché vysávání a tento produkt mi splňuje vše. Jednoduchá obsluha a složení a rozložení zvládne opravdu každý. Zkušenosti mám dobré i když vysavač vlastním teprve krátkou dobu. Vysavač má opravdu sací výkon obdivuhodný. Je mobilní a koberec je opravdu řádně vyčistěn“.

Ladislav Zítek, zakoupil u Spořílek.cz, 16. 5. 2016

„Vysavač jsem si pořídil na základě recenzí, jeho využití a ceny. Vhodný do bytů s chlupatými zvířátky. Vhodný pro vysávání všech povrchů. Nemusím kupovat sáčky do vysavače, které jsem musel u jiných vysavačů často měnit.“

Pavel Šindelář, zakoupil u Spořílek.cz, 6. 1. 2016

Je to celmi kvalitní přístroj za málo peněz. Při dodržení všech podmínek v návodu vydrží přístroj opravdu dlouho. Již tento vysavač používám několik let. Vysavač používám časo a hodně jej zatěžuji. Nejvíce oceňuji také dostupnost všech dílů za přijatelné ceny.“

Jíra Jaroslav, zakoupil u Spořílek.cz, 15. 9. 2015

 

Značka LIV jako záruka kvality

Společnost LIV je evropským výrobcem vysavačů s padesátiletou tradicí. Její úspěšnost potvrzuje více než 1 milion spokojených zákazníků ročně. Používání kvalitních materiálů osvědčuje certifikát jakosti ISO 9001 vydaný Mezinárodní organizací pro normalizaci. Výrobky splňují požadavky evropské normy kvality ČSN EN 14121.

 

Levný servis i příslušenství

Předností značky LIV je dostupnost a cenová přijatelnost náhradních dílů a servisu. Když se vám po pádu ze schodů ulomí kolečko, koupíte ho u nás za 20 Kč. Pokud vám dítě špatným zacházením zničí motor, nemusíte hned kupovat nový vysavač, my vám ho vyměníme, a to za dobrou cenu a rychle. Náhradní díly máme skladem a opravy provádíme téměř ihned.

 

Čeká na vás v našem skladě

    Liquid error: undefined local variable or method `black_friday_campaign_user' for #

 

 

Jan Vašek

Autor: Jan Vašek
honza@sporilek.cz
Facebook Spořílek.czTwitter Spořílek.czYoutube Spořílek.czGoogle Plus Spořílek.cz

Pro náš Magazín píši už nějaký ten pátek. Za tu dobu jste měli možnost číst desítky mých článků. V nich se zaměřuji především na hi-tech novinky, ale rád zabrousím i do ryze domácích spotřebičů. Nejvíce se vyžívám, když nám výrobce zapůjčí testovací kousek, to je moje.

Máte na mě otázky? Pište, odepíšu vám hned

Kategorie článku