Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Vanocni slevy2

Tajná zbraň na boj s nepořádkem

4. 7. 2016 Jan Vašek

Jak bojovat s nepořádkemSnažíte se zlikvidovat nepořádek ve svém domově, ale v tomto nerovném souboji dosahujete maximálně na remízu? Máme pro vás super tajnou zbraň, se kterou z vás rázem bude vítěz a váš domov bude krásně čistý.

 

Chcete vědět, jak vyčistit domov od shora až dolů?

  • Máte ve vašem domově hodně místností, které je potřeba pravidelně uklízet?
  • Máte v různých pokojích různé podlahy, ať už koberce, parkety, lino nebo dlažbu?
  • Nebaví vás kupovat a měnit sáčky do vysavačů?
  • Máte rádi jednoduché a funkční věci, které ale mají pořádnou výbavu?
  • Děláte věci rádi pořádně, ale nechcete se u toho sedřít z kůže?

Sedí na vás výše uvedené? Pokud ano, věnujte pozornost pomocníkovi, který vám pomůže s důkladným a efektivním úklidem, který vás nebude stát zbytečně moc sil.

 

 

Máte velký domov s mnoha místnostmi?

Velké prostory si žádají velkého pomocníka, který se nezalekne ani stovek metrů čtverečních. Nezáleží na tom, jestli se jedná o haly, kuchyně, obýváky nebo ložnice, s výkonným sluhou zbavíte každičký kousek podlah prachu, chlupů, alergenů i zažraných nečistot.

Kdo zvládne uklidit i váš domov?

 

Jak je to s čištěním různých typů podlah?

Každý druh podlahy má svá specifika týkající se jeho čištění. To ale neznamená, že musíte mít jednoho pomocníka na koberce, druhého na lino a třetího na plovoucí podlahu. Stačí mít jednoho univerzálního, který si poradí se všemi typy podlah. Bez kompromisů, s maximálním účinkem. My pro vás přesně takového máme.

Jak vyčistit koberce

 

 

Jak se zbavit nepraktických sáčků do vysavačů?

Výměna sáčků do vysavače je peklo. Doslova. Mraky prachu, smrad a nehygienická manipulace s týdny až měsíci starými nečistotami, kde to životem jen bují. Nezanedbatelná není ani cena, kterou za pytlíky utratíte a koho má pořád bavit jejich shánění? Zní po tom všem vysávání do vody obohacené vonnými oleji jako sen? Proměňte sen ve skutečnost.

Poradíme vám, s kým si sen splnit

 

Chcete funkčnost a jednoduchost?

V jednoduchosti je krása. Protože čím složitější mechanismus, tím je větší pravděpodobnost, že se něco porouchá a oprava bude stát nemalé peníze. Snadná manipulace a ovládání už je jen taková třešnička na dortu. Když ještě jednoduchost neubírá na funkčnosti, z velké části také díky široké výbavě příslušenství, máte s takovým pomocníkem vyhráno.

Kvalitní vyčištění koberců v bytě

 

 

Jak mít maximální výsledky s minimálním úsilí?

Klíč je snadný - stačí na to jít chytře. A to tak, že těžkou práci přenecháte někomu jinému. Mašince, která vyčistí do hloubky každý povrch, včetně čalouněného nábytku a zašlých koberců. Mašince, která si poradí se špínou od běžného užívání, dětí i zvířat. Prostě mašince, kterou jen tak něco nezaskočí.

 

Co je tou tajnou zbraní?

 

Jan Vašek

Autor: Jan Vašek
honza@sporilek.cz
Facebook Spořílek.czTwitter Spořílek.czYoutube Spořílek.czGoogle Plus Spořílek.cz

Pro náš Magazín píši už nějaký ten pátek. Za tu dobu jste měli možnost číst desítky mých článků. V nich se zaměřuji především na hi-tech novinky, ale rád zabrousím i do ryze domácích spotřebičů. Nejvíce se vyžívám, když nám výrobce zapůjčí testovací kousek, to je moje.

Máte na mě otázky? Pište, odepíšu vám hned

Kategorie článku