Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Banner cistime

Grilování nové generace - terakotové grily Jata

10. 7. 2014 Jan Vašek

Zdravé, chutné a dietní grilování - to jsou ručně vyráběné grily Jata. Ideální nejen pro dietáře, ale i do rodin s malými dětmi.

 

Čím je terakotový gril tak výjimečný?

1. Zdravé a dietní grilování - unikátní desku, která je vyrobena ze španělské terakotové hlíny, stačí olejem jen lehce pokapat. Grilování je tedy vhodné pro dietáře, nebo do rodin s malými dětmi.

2. Přírodní vůně i chuť - díky přírodnímu materiálu si maso i zelenina zachová specifickou přírodní chuť a vůni.

3. Extrémní odolnost - deska je natolik odolná, že na ní můžete maso krájet ocelovým nožem, omeletu otočit kovovou obracečkou a čistit ji drátěnkou.

4. Sálavá deska - deska zůstane i po vypnutí grilu ještě dlouho teplá. Potřebujete-li si odběhnout, nic vám nevystydne.

5. Snadné čištění - nejenže se gril nenapaluje jako většina klasických grilů, ale po grilování stačí desku jen polít obyčejnou vodou a vyčistit drátěnkou.


Je z čeho vybírat

 

Jak používat gril Jata?

Grily Jata doporučují i kulináři

Jan Vašek

Autor: Jan Vašek
honza@sporilek.cz
Facebook Spořílek.czTwitter Spořílek.czYoutube Spořílek.czGoogle Plus Spořílek.cz

Pro náš Magazín píši už nějaký ten pátek. Za tu dobu jste měli možnost číst desítky mých článků. V nich se zaměřuji především na hi-tech novinky, ale rád zabrousím i do ryze domácích spotřebičů. Nejvíce se vyžívám, když nám výrobce zapůjčí testovací kousek, to je moje.

Máte na mě otázky? Pište, odepíšu vám hned

Kategorie článku