Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Banner

Test page

14. 10. 2016 Vojtěch Prokop

Naší cestou je nabízet ty značky, se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti a u kterých opravdu víme, co nabízíme. Navíc doporučujeme značky, které kromě kuchyňských spotřebičů přinášejí zákazníkovi i něco navíc.

 

 

 

Máme svůj směr – pro naše zákazníky jen to nejlepší

Upřímně můžeme říci, že se nám nejvíce osvědčili značky Beko a Philco. Ty navíc k vybraným kuchyňským spotřebičům dávají zdarma záruku na celých 5 let. Nemusíte se bát, že přesně po dvou letech od nákupu se vám spotřebič porouchá a vy se na něj bude moci maximálně dívat.

Prémiové vlastnosti spotřebičů Philco

Kromě 5leté záruky přináší Philco další benefity, které změní vaření v hračku. Uveďme si to na příkladu přípravy domácí pizzy. Nejdříve je potřeba připravit si základní rajčatovou omáčku na varné desce. Díky funkci booster se deska nahřeje velmi rychle, takže neztratíte drahocenný čas. Ukáplo Vám trochu omáčky vedle? Nevadí, dotykové ovládání desky lze vyčistit velmi snadno a navíc působí esteticky. Bojíte se, aby ovládání nelákalo vaše děti? Pro tyto případy je tu dětská pojistka, děti se do vaření tedy zapojí jen pokud vy budete chtít.

Pak už je načase dát slovo troubě Philco. Využít lze předdefinované programy na konkrétní druhy jídla. Zvolíte program na přípravu pizzy a už to jede. Sahá vaše dítko při okukování pizzy na dvířka trouby? Nevadí, trouby Philco disponují úpravou proti otiskům prstům. Daktyloskopové si u značky Philco na své opravdu nepřijdou a vy už povrch trouby nebudete muset donekonečna leštit. Potřebujete na pizzu mrknout zblízka, zda už je připravena k podávání? Díky teleskopickým výsuvům manipulace s potravinami v troubě nikdy nebyla snazší.

Pizza se povedla, rodina je spokojená. Zbývá jen umýt nádobí. Myčky Philco s automatickými programy udělají těžká rozhodnutí za vás. Sami poznají množství nádobí a míru znečištění, stačí je zapnout. A pokud vás nebaví, když na umytém nádobí zůstávají kapky vody, zvolte myčku s aktivním turbo sušením, která vysuší vše dokonale

 

Spotřebiče Beko má rád i Roman Vaněk

Navíc nejsme jediní, kteří těmto značkám důvěřují. Přesvědčit se o tom můžete na vlastní očí ve videu Romana Vaňka, který je ambasadorem značky Beko. A komu jinému ve výběru kuchyňského spotřebiče věřit, než profíkovi z oboru? A jak tak Romana Vaňka známe, ten by se opravdu neupsal něčemu, čemu by sám stoprocentně nevěřil, protože jinak kritikou vážně nešetří.


 

Také toužíte po nové kuchyni?

Zasloužila by si vaše kuchyň set nových spotřebičů prémiových značek? Pokud ano, vyplňte naprosto nezávazný formulář a dozvíte se, jak by set mohl vypadat a kolik by stál. Kromě návrhu připojíme totiž i cenovou kalkulaci a určitě vás potěší, že cena za set spotřebičů je vždy výhodnější, než kdybyste kupovali každý zvlášť.

 

Přesměrování na konfigurátor

 

Medium thumb default Autor: Vojtěch Prokop
vojta@sporilek.cz
Kategorie článku