Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Banner header web5

Připravte se dokonale na jarní úklid

17. 2. 2015 Jan Vašek

jarní úklidStejně jako před Vánocemi, i s příchodem jara je na programu mnoha domácností velký jarní úklid. Pravděpodobně nikdo ho nevnímá s velkým nadšením, absolvovat ho ale zkrátka musíme. Jednou za čas neuškodí nastolit pořádek domova pěkně z gruntu

 

Úklid si musíme umět zpříjemnit

úklid domácnostiKromě toho, že si k tomuto velkému zásahu pustíme oblíbenou hudbu, aby nám vše lépe utíkalo, můžeme si úklid zjednodušit i příjemnými pomocníky, kteří nám ušetří spoustu sil i času.

Proto, než začnete tepovat koberce a vysávat ostatní podlahové krytiny, zvažte, zda by nebylo efektivnější mít takového pomocníka, který zvládne víc než jen jednu činnost. Představte si skvost, který vysává na mokro i na sucho a stačí kromě hladkých ploch i na koberce. Může být klidně váš!

 

STOP jarním alergiím

stop alergiímJestliže jste se doposud durdili nad právě vyluxovanou podlahou, na níž stejně zůstala drobná smítka a prach, teď už můžete být klidní. Tedy pokud dáte šanci nejoblíbenějšímu vodnímu vysavači LIV Aquafilter 2000.

Ten si totiž dokonale poradí s prachem, roztoči, pyly i chlupy, které po sobě zanechávají na nejrůznějších místech domácí mazlíčci. S tímto všestranným pomocníkem se nemusíte obávat ani těch nejdrobnějších mikročástic nechtěného nepořádku. 

 

Jarní úklid ve vašem autě

Každé auto si v zimě užije své, a to nejen zvenčí, ale i zevnitř. Sůl, kamínky a jiné druhy posypů často nevnímáme ani tehdy, když je sypeme po koberečcích a jiných doplňcích v autě ze svých bot.

Avšak v případě, že jsme v zápalu prozřetelnosti pořídili do domácnosti všestranný vysavač, který se umí přizpůsobit snad každému povrchu, můžeme s ním bez obav i svého čtyřkolého miláčka vyčistit do posledního kamínku nebo zrnka soli. Koberečky zůstanou krásně vytepované a auto bude uvnitř zářit. A stačí k tomu tak málo.

 

Už žádné filtrační sáčky

vysavač bez filtračních sáčkůPryč jsou doby, kdy byly hospodyňky otrokyněmi nevábných filtračních sáčků. Moderní vysavač dostane pyly a prach tam, kde je naprosto zneškodní – do vody. Ušetříme si tak nejeden syrový pohled na všechno, co vysavač v bytě či domě pobral.

Úklid nemusí být nutně zlem, pokud víme, čím si ho můžeme zjednodušit a zpříjemnit. Získejte dokonale čistý domov s pomocí všestranných pomocníků. Stačí si jen vybrat!

 

LIV Aquafilter 2000 - saje, myje, tepuje a čistí vzduch

    Liquid error: undefined local variable or method `black_friday_campaign_user' for #

Co říkáte na LIV Aquafilter naši zákazníci?

Nejlepší doporučení je zkušenost spokojeného uživatele, který má LIV Aquafilter doma.

„Potřeboval jsem tepování a zároveň suché vysávání a tento produkt mi splňuje vše. Jednoduchá obsluha a složení a rozložení zvládne opravdu každý. Zkušenosti mám dobré i když vysavač vlastním teprve krátkou dobu. Vysavač má opravdu sací výkon obdivuhodný. Je mobilní a koberec je opravdu řádně vyčistěn“.

Ladislav Zítek, zakoupil u Spořílek.cz, 16. 1. 2014

„Vysavač jsem si pořídil na základě recenzí, jeho využití a ceny. Vhodný do bytů s chlupatými zvířátky. Vhodný pro vysávání všech povrchů. Nemusím kupovat sáčky do vysavače, které jsem musel u jiných vysavačů často měnit.“

Pavel Šindelář, zakoupil u Spořílek.cz, 6. 1. 2014

Je to celmi kvalitní přístroj za málo peněz. Při dodržení všech podmínek v návodu vydrží přístroj opravdu dlouho. Již tento vysavač používám několik let. Vysavač používám časo a hodně jej zatěžuji. Nejvíce oceňuji také dostupnost všech dílů za přijatelné ceny.“

Jíra Jaroslav, zakoupil u Spořílek.cz, 15. 3. 2013

Chcete si přečíst více o zkušenostech uživatelů? Podívejte se na další hodnocení.

 

 

Jan Vašek

Autor: Jan Vašek
honza@sporilek.cz
Facebook Spořílek.czTwitter Spořílek.czYoutube Spořílek.czGoogle Plus Spořílek.cz

Pro náš Magazín píši už nějaký ten pátek. Za tu dobu jste měli možnost číst desítky mých článků. V nich se zaměřuji především na hi-tech novinky, ale rád zabrousím i do ryze domácích spotřebičů. Nejvíce se vyžívám, když nám výrobce zapůjčí testovací kousek, to je moje.

Máte na mě otázky? Pište, odepíšu vám hned

Kategorie článku