Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Doprava zdarma

Vánoční hodování: rodina, spoustu jídla a zábava

14. 12. 2015 Jan Vašek

Kromě dárků je symbolem Vánoc ještě jedna věc. Je to jídlo. A to nemluvím jen o vánočním cukroví a tradiční vánoční večeři. Během svátků se lidé mnohem více setkávají a na každé setkání je připravován nespočet pokrmů a nápojů, protože kdy jindy si připít na zdraví, než nyní?

 

A to nepočítám nekončící degustace domácích vaječných koňaků a šálků plných horkých nápojů.

 

Na Štědrý den to bez tradic nejde

Každá rodina má svoje tradice, co se jídla týče. Já si konkrétně Štědrý den nedovedu představit bez domácí vánočky k snídani, té nejlepší zelňačky z našeho kyselého zelí k obědu a večer je samozřejmě čas na smaženého kapra s bramborovým salátem. Nemusím zdůrazňovat, že zrovna moje rodina si na zlaté prasátko moc nepotrpí.

Místo půstu spotřeba jídla několikanásobně roste a myslím, že podobně je to ve většině domácností. Málokde najdete v tomto období prázdnou lednici a prázdný stůl.  V hodování se většinou pokračuje až do Silvestra, protože hodně lidí má dovolenou a tak tráví čas se svými blízkými. Nechybí chlebíčky, jednohubky, obložené mísy a nejrůznější saláty. 

 

Velká hostina, to je velké nádobí

Hodně jídla znamená také hodně špinavého nádobí. Málokdo chce sváteční čas trávit jeho mytím a utíráním, proto přicházejí na řadu myčky, které tuhle nevděčnou práci udělají za nás. Hodí se hlavně ty větší myčky, které mají dostatek prostoru. Třeba myčka Beko DFN 26220 W najednou umyje až 12 sad nádobí. Na jednu sadu připadá mělký talíř, hluboký talíř, dezertní talíř, čajový šálek, malý talířek, sklenice, vidlička, nůž, polévková lžíce, čajová lžička a dezertní lžička.

Můžete tedy své blízké překvapit několikachodovým menu a starosti s tím, kdo se pak postará o nádobí můžete hodit za hlavu. Co je nejdůležitější, s myčkou budete mít více času na hosty a na to, co je opravdu důležité. 

 

Chytré technologie znamenají úsporu

I po skončení svátků a návštěv myčka Beko dobře poslouží. Disponuje totiž velmi úsporným, spolehlivým a tichým invertorovým motorem, na který je poskytována záruka 10 let. Tato myčka ve třídě A++ od Beka je vybavena chytrými technologiemi, díky kterým je velmi úsporná a na jedno umytí spotřebuje pouhých 0,7 kWh a 10 litrů vody.

Pokud od spotřebičů vyžadujete samostatnost, oceníte automatický program, při kterém si myčka pomocí chytrých senzorů nastaví vše sama. Pokud budete spěchat, určitě také využijete rychlý 30minutový program. A v neposlední řadě jistě oceníte i ochranu GlassShield, která zabraňuje poškození skla. Nemusíte se bát, že přijdete o své oblíbené skleničky, kterými si ťukáte třeba právě na Vánoce. 

 

 

  Beko DFN 26220 W + 10 let záruka na motor

  Myčka nádobí Beko s tichým invertorovým motorem, automatickým programem mytí a ochranou proti přetečení AquaSafe. Nabízí velmi úspornou energetickou třídu A++ a pojme až 12 jídelních sad.

  • více než 5 ks skladem
  • 25. 10. 2016 100% garance dodání
  • Doprava zdarma Cena včetně všech poplatků
  • Energetická účinnost
  8 990 Kč Včetně DPH, 69 Kč PHE a dopravy

  Na splátky od: 311 Kč

  • Cena bez DPH: 7 430 Kč
  • Obvyklá cena: 9 990 Kč
  Online podpis Cofidis
  Beko DFN 26220 W + 10 let záruka na motor

 

Nevíte si rady s výběrem myčky?
Nespalte se při výběru. 
 

Získejte zdarma elektronickou knihu "Jak vybrat myčku"
Pošleme vám ji ihned e-mailem.
Celkem staženo: 4 138x / naposledy staženo: dnes

 

Stáhnout knihu zdarma

Jan Vašek

Autor: Jan Vašek
honza@sporilek.cz
Facebook Spořílek.czTwitter Spořílek.czYoutube Spořílek.czGoogle Plus Spořílek.cz

Pro náš Magazín píši už nějaký ten pátek. Za tu dobu jste měli možnost číst desítky mých článků. V nich se zaměřuji především na hi-tech novinky, ale rád zabrousím i do ryze domácích spotřebičů. Nejvíce se vyžívám, když nám výrobce zapůjčí testovací kousek, to je moje.

Kategorie článku