Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Banner header web5

Zjednodušte si péči o prádlo. Hned teď!

19. 9. 2016 Jan Vašek

Kdo se vyžívá ve věšení prádla na sušák a nekonečnému žehlení, ať zvedne ruku. Tyhle domácí práce (ostatně jako skoro všechny) nepatří k těm oblíbeným a málokomu dělají radost. Víme, jak se jich nadobro zbavíte!

 

Vyprat prádlo je hračka. Bohužel je to pouhý začátek!

Jak sušit prádlo v ziměVyndat prádlo z pračky totiž nestačí. Musíte ho usušit. O to znamená každý týden nejenom hodiny práce, ale také neustálý boj, kam s tím vším. V malém bytě bez balkónu je sušení prádla doslova neštěstí. Nejenom že brkáte o sušák, který zabírá místo a ani esteticky to není žádná hitparáda, problémy ještě navíc způsobuje vlhkost. Kdo má plastová okna zná tento problém moc dobře. Není den, kdy by z nich nebylo potřeba otírat kapky vody. O navlhlých rozích v místnosti ani nemluvě. A když dojde na velké prádlo, člověk se už pomalu může začít připravovat na boj s plísní. 

Ani ten, kdo má možnost sušit prádlo venku , nemůže mluvit o výhře. I tady totiž číhá nebezpečí. Za prvé - sluníčko má bělící účinky, což je sice super pro bílé košile, ale sušte si pravidelně oblíbené červené tričko a za nějakou dobu se z něj stane neoblíbené růžové tričko. Navíc při sušení venku riskujete, že vám prádlo načichne. Ať už díky sousedově zálibě v kouření, nebo třeba kvůli gril párty. Věřte, že ani voňavkou tyto škody už nenapravíte. A pokud není zrovna pohodové letní počasí, prádlo může venku schnout i několik dní. To také není ideální a i díky tomu může být nepříjemně cítit. Na svěžest tak můžete rovnou zapomenout. 

 

Myslíte, že se s tím vším nezbývá než smířit? Jste na omylu →

 

Jan Vašek

Autor: Jan Vašek
honza@sporilek.cz
Facebook Spořílek.czTwitter Spořílek.czYoutube Spořílek.czGoogle Plus Spořílek.cz

Pro náš Magazín píši už nějaký ten pátek. Za tu dobu jste měli možnost číst desítky mých článků. V nich se zaměřuji především na hi-tech novinky, ale rád zabrousím i do ryze domácích spotřebičů. Nejvíce se vyžívám, když nám výrobce zapůjčí testovací kousek, to je moje.

Máte na mě otázky? Pište, odepíšu vám hned

Kategorie článku