Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Jarní nabídka koloběžek

Sony DPP F700B

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

Sony DPP F700B
Parametry
Úhlopříčka 7 ″
Úhlopříčka 17,8 cm
Rozlišení displeje 800x500 px
Poměr stran 16:10
Vnitřní paměť ano
Kapacita paměti 1000 MB
Funkce a výbava
Slot na karty
  • SD
  • MS
  • XD
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka Sony

Vlastnosti

  • Společnost Sony přichází s unikátním digitálním LCD rámečkem černé barvy s označením DPP-F700B, určeným pro prezentaci fotografií s celou řadou režimů zobrazení.
  • Můžete si nahrát a uložit až 2000 snímků při rozlišení 2 MP díky jeho velké 1 GB vlasní paměti. Rámeček není omezen kapacitou, při jejím nedostatku lze použít integrovanou čtečku paměťových karet. Čtečka podporuje karty typů Memory Stick, SD, CompactFlash a xD media.
  • Rámeček DPP-F700B má funkci automatické orientace snímku pro pohodlnější prezentace. Uložené snímky si navíc můžete pohodlně a rychle najít dle data, složky či značky. Díky těmto vlastnostem budou tyto prezentace opravdu živé, jasné a téměř skutečné. Předností je i přímý tisk bez použití počítače.
  • Prezentace si lze prohlížet na 7" velkém VGA displeji. Přístroj využívá ekologicky šetrný časovač, který šetří energii, pokud rámeček nepoužíváte.

Diskuse k výrobku Sony DPP F700B

Zeptejte se našeho odborníka (Sony DPP F700B)

Obrázek slouží jako ochrana proti hromadnému rozesílání emailů.

Možná se už někdo ptal

Některé dotazy našich zákazníků se neustále opakují, proto jsme sepsali ty nejčastější.

Podívejte se, možná tam bude právě ten váš. Pokud ne, neváhejte vyplnit formulář vlevo.
Co nejdříve se vám ozveme.

Zobrazit časté dotazy
Zatím se nikdo na nic nezeptal. Buďte první!