Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Jarní nabídka koloběžek

JVC GZ R10S

- Full HD videokamera / fotoaparát s dotykovým displejem 4 v 1 - vodotěsná, páduvzdorná, mrazuvzdorná, prachuvzdorná - bez nutnosti pouzdra! 2,5 Megapixelový CMOS snímač se zpětným podsvětlením - Statické snímky s rozlišením až 10Mpix, - Super LoLux pro vynikající kvalitu i v šeruprofesionální KONICA MINOLTA HD objektiv - Zoom mikrofon - Technologie K2 pro kvalitní záznam zvuku - Menu v češtině - 60x dynamický a 40x optický zoom - Záznam 1920x1080/ výstup 1920x1080p - Časosběrný záznam - Automatické nastavení dle charakteru prostředí - Záznam na SD/SDHC/SDXC karty - Detekce obličeje s rozeznáváním tváře - Inteligentní animované efekty - Barevný 8cm dotykový LCD displej - Mini HDMI výstup verze 1.3 - Dobíjení přes USB AV výstup - Inteligentní protiotřesová technologie - Zabudovaná baterie s kapacitou 2850mAh pro 4,5h záznamu - Software Everio MediaBrowser 5 pro editaci a archivaci - Spolupracuje s iMovie a Final Cut ProX (Apple)

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

JVC GZ R10S
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka JVC

Diskuse k výrobku JVC GZ R10S

Zeptejte se našeho odborníka (JVC GZ R10S)

Obrázek slouží jako ochrana proti hromadnému rozesílání emailů.

Možná se už někdo ptal

Některé dotazy našich zákazníků se neustále opakují, proto jsme sepsali ty nejčastější.

Podívejte se, možná tam bude právě ten váš. Pokud ne, neváhejte vyplnit formulář vlevo.
Co nejdříve se vám ozveme.

Zobrazit časté dotazy
Zatím se nikdo na nic nezeptal. Buďte první!