Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Doprava zdarma

JVC GZ RX110B

- Full HD videokamera / fotoaparát s dotykovým displejem 4 v 1 - vodotěsná, páduvzdorná, mrazuvzdorná, prachuvzdorná - bez nutnosti pouzdra! - Zabudovaná 8GB vnitřní paměť - Vestavěné rozhraní Wi-Fi - iFrame - bezdrátový přenos videa do PC a chytrých telefonů - Live Cam - vzdálený dohled - Ovládání pomocí internetu / bezpečnostní kamera - Autom. odesílání na e-mail / Video e-mail / komunikace se smatphone - Volně dostupný software pro Android telefony/tablety - iPhone a iPad! 2,5 Megapixelový CMOS snímač se zpětným podsvětlením - Statické snímky s rozlišením až 10Mpix, - Super LoLux pro vynikající kvalitu i v šeruprofesionální KONICA MINOLTA HD objektiv - Zoom mikrofon - Technologie K2 pro kvalitní záznam zvuku - Menu v češtině - 60x dynamický a 40x optický zoom - Záznam 1920x1080/ výstup 1920x1080p - Časosběrný záznam - Automatické nastavení dle charakteru prostředí - Záznam na SD/SDHC/SDXC karty - Detekce obličeje s rozeznáváním tváře - Inteligentní animované efekty - Barevný 8cm dotykový LCD displej - Mini HDMI výstup verze 1.3 - Dobíjení přes USB AV výstup - Inteligentní protiotřesová technologie - Zabudovaná baterie s kapacitou 2850mAh pro 4,5h záznamu - Software Everio MediaBrowser 5 pro editaci a archivaci - Spolupracuje s iMovie a Final Cut ProX (Apple)

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

JVC GZ RX110B

Doporučujeme dokoupit

Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka JVC

Máte dotaz na odborníka? Rádi jej zodpovíme.

Zaslat dotaz