Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Benzínové a elektrické sekačky

Panasonic HDC-SD40EP-K

AVCHD MOS kamera, Full-HD záznam 1920x1080 na SD kartu, stabilizace POWER O.I.S., 16,8 x opt.zoom, INTELIGENTNÍ AUTO, PRE-REC - záznam s 3s předstihem, stat. snímky 2,1 Mpx, 2.7" 16:9 POWER LCD (230K), LED světlo, VIERA LINK, USB 2:0, AV/USB kabel

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

Panasonic HDC-SD40EP-K
Optické vlastnosti
Typ snímače MOS
Rozlišení snímače 1,5 Mpix
Velikost snímače 1/5,8 ″
Počet efektivních pixelů - video 1,19 Mpix
Počet efektivních pixelů - foto 1,19 Mpix
Vlastnosti a funkce
Média pro zápis
 • Paměťové karty
Barva černá
Záznam na paměťové karty
 • SDHC
 • SD
 • SDXC
Hledáček a LCD
Velikost LCD 2,7 ″
Rozlišení LCD 230400 px
Rozhraní a příslušenství
Rozhraní pro připojení
 • USB 2.0
 • HDMI
 • AV
Objektiv
Optický zoom 17 x
Digitální zoom 50 x
Minimální osvětlení 7 lx
Stabilizátor Optický
Rozměry a hmotnost
Šířka 5,15 cm
Výška 5,75 cm
Hloubka 10,85 cm
Hmotnost 211 g
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka Panasonic

Vlastnosti

 • Videokamera HDC-SD40 je mimořádně kompaktní a při své hmotnosti přibližně 169 g představuje nejlehčí* videokameru na světě a nabízí stylový design. Můžete ji nosit kamkoli a kdykoli natáčet vysoce kvalitní videa. Nezabere mnoho místa v zavazadle a v rukou není příliš těžká ani po dlouhém natáčení. *Platí pro videokamery s rozlišením Full HD ve formátu AVCHD k 5. lednu 2011. (Pri použití baterie (dodávané) a SD karty (volitelné): přibl. 211 g)
 • Režim dosahuje nízké spotřeby energie 2,5 W, což umožňuje pořídit nepřerušený záznam v délce až 135 minut. Uživatel může pokračovat v natáčení, aniž by si musel dělat starosti se zbývající kapacitou baterie. *135 min. záznamu s plně nabitou baterií (režim HA)
 • Funkce POWER O.I.S. (optický stabilizátor obrazu), která využívá gyroskopické senzory pro detekci chvění ruky a pohybuje korekčním objektivem, aby upravila optickou osu a zabránila rozmazání obrazu, je nyní ještě vyvinutější. Když videokameru držíte v ruce, v důsledku vašeho dýchání nebo z jiných příčin se pomalu s nízkou frekvencí pohybuje, i když se sebevíce snažíte, abyste ji drželi nehybně. Zatímco běžný systém optické stabilizace obrazu tyto pohyby ruky s nízkou frekvencí nemusí dostatečně eliminovat, systém POWER O.I.S. je v jejich korekci asi pětkrát účinnější.
 • Funkce Face Detection (Detekce tváře) krásně zachytí obličeje i v tmavých scénách nebo v protisvětle. Každý z těchto režimů se podle požadavků aktivuje pouhým stisknutím tlačítka iA. To uživatelům umožňuje rychle a snadno pořizovat krásné, optimalizované obrázky. Funkce Face Detection (Detekce tváře) automaticky detekuje okolní světelné podmínky a podle toho nastaví expozici. Na obličeje se rovněž zaměří zaostření a změkčí se barva pleti, a to až u 15 obličejů najednou. Obličeje budou jasné a rozpoznatelné.
 • Režim iA (inteligentní automatický režim) se skládá ze čtyř funkcí: Režim iA se skládá ze čtyř funkcí: POWER O.I.S. (optický stabilizátor obrazu), Intelligent Scene Selector (Inteligentní výběr scény), Face Detection (Detekce tváře) a Intelligent Contrast Control (Inteligentní řízení kontrastu) zjistí podmínky natáčení a automaticky provedou nastavení a aktivují funkce, které zajistí optimální výsledky. Jak u videí, tak u fotografií provede režim iA otravná nastavení za vás a usnadní pořizování nádherných, dobře zaostřených obrázků. Funkce obsažené v režimu iA se nemusí použít, pokud je podmínky nevyžadují. Režim iA funguje pouze při natáčení videí.

Diskuse k výrobku Panasonic HDC-SD40EP-K

Zeptejte se našeho odborníka (Panasonic HDC-SD40EP-K)

Obrázek slouží jako ochrana proti hromadnému rozesílání emailů.

Možná se už někdo ptal

Některé dotazy našich zákazníků se neustále opakují, proto jsme sepsali ty nejčastější.

Podívejte se, možná tam bude právě ten váš. Pokud ne, neváhejte vyplnit formulář vlevo.
Co nejdříve se vám ozveme.

Zobrazit časté dotazy
Zatím se nikdo na nic nezeptal. Buďte první!