Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Doprava zdarma

Panasonic HDC-SD40EP-K

AVCHD MOS kamera, Full-HD záznam 1920x1080 na SD kartu, stabilizace POWER O.I.S., 16,8 x opt.zoom, INTELIGENTNÍ AUTO, PRE-REC - záznam s 3s předstihem, stat. snímky 2,1 Mpx, 2.7" 16:9 POWER LCD (230K), LED světlo, VIERA LINK, USB 2:0, AV/USB kabel

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

Panasonic HDC-SD40EP-K

Doporučujeme dokoupit

Optické vlastnosti
Typ snímače MOS
Rozlišení snímače 1,5 Mpix
Velikost snímače 1/5,8 ″
Počet efektivních pixelů - video 1,19 Mpix
Počet efektivních pixelů - foto 1,19 Mpix
Vlastnosti a funkce
Média pro zápis
 • Paměťové karty
Barva černá
Záznam na paměťové karty
 • SDHC
 • SD
 • SDXC
Hledáček a LCD
Velikost LCD 2,7 ″
Rozlišení LCD 230400 px
Rozhraní a příslušenství
Rozhraní pro připojení
 • USB 2.0
 • HDMI
 • AV
Objektiv
Optický zoom 17 x
Digitální zoom 50 x
Minimální osvětlení 7 lx
Stabilizátor Optický
Rozměry a hmotnost
Šířka 5,15 cm
Výška 5,75 cm
Hloubka 10,85 cm
Hmotnost 211 g
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka Panasonic

Máte dotaz na odborníka? Rádi jej zodpovíme.

Zaslat dotaz

Vlastnosti

 • Videokamera HDC-SD40 je mimořádně kompaktní a při své hmotnosti přibližně 169 g představuje nejlehčí* videokameru na světě a nabízí stylový design. Můžete ji nosit kamkoli a kdykoli natáčet vysoce kvalitní videa. Nezabere mnoho místa v zavazadle a v rukou není příliš těžká ani po dlouhém natáčení. *Platí pro videokamery s rozlišením Full HD ve formátu AVCHD k 5. lednu 2011. (Pri použití baterie (dodávané) a SD karty (volitelné): přibl. 211 g)
 • Režim dosahuje nízké spotřeby energie 2,5 W, což umožňuje pořídit nepřerušený záznam v délce až 135 minut. Uživatel může pokračovat v natáčení, aniž by si musel dělat starosti se zbývající kapacitou baterie. *135 min. záznamu s plně nabitou baterií (režim HA)
 • Funkce POWER O.I.S. (optický stabilizátor obrazu), která využívá gyroskopické senzory pro detekci chvění ruky a pohybuje korekčním objektivem, aby upravila optickou osu a zabránila rozmazání obrazu, je nyní ještě vyvinutější. Když videokameru držíte v ruce, v důsledku vašeho dýchání nebo z jiných příčin se pomalu s nízkou frekvencí pohybuje, i když se sebevíce snažíte, abyste ji drželi nehybně. Zatímco běžný systém optické stabilizace obrazu tyto pohyby ruky s nízkou frekvencí nemusí dostatečně eliminovat, systém POWER O.I.S. je v jejich korekci asi pětkrát účinnější.
 • Funkce Face Detection (Detekce tváře) krásně zachytí obličeje i v tmavých scénách nebo v protisvětle. Každý z těchto režimů se podle požadavků aktivuje pouhým stisknutím tlačítka iA. To uživatelům umožňuje rychle a snadno pořizovat krásné, optimalizované obrázky. Funkce Face Detection (Detekce tváře) automaticky detekuje okolní světelné podmínky a podle toho nastaví expozici. Na obličeje se rovněž zaměří zaostření a změkčí se barva pleti, a to až u 15 obličejů najednou. Obličeje budou jasné a rozpoznatelné.
 • Režim iA (inteligentní automatický režim) se skládá ze čtyř funkcí: Režim iA se skládá ze čtyř funkcí: POWER O.I.S. (optický stabilizátor obrazu), Intelligent Scene Selector (Inteligentní výběr scény), Face Detection (Detekce tváře) a Intelligent Contrast Control (Inteligentní řízení kontrastu) zjistí podmínky natáčení a automaticky provedou nastavení a aktivují funkce, které zajistí optimální výsledky. Jak u videí, tak u fotografií provede režim iA otravná nastavení za vás a usnadní pořizování nádherných, dobře zaostřených obrázků. Funkce obsažené v režimu iA se nemusí použít, pokud je podmínky nevyžadují. Režim iA funguje pouze při natáčení videí.