Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Benzínové a elektrické sekačky

Canon PowerShot A3100 IS červený

CCD 12,1 Mpix, 4x optický zoom, LCD displej 6,7 cm, širokoúhlý objektiv, optický stabilizátor obrazu, 18 motivových režimů, ozvučené video, detekce pohybu, karty SD/SDHC, Li-ion baterie,kovové tělo, české menu

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

Canon PowerShot A3100 IS červený

Doporučujeme dokoupit

Optické vlastnosti
Efektivní počet megapixelů 12,1 Mpx
Typ snímače CCD
Maximální ISO citlivost 1600
Maximální rozlišení 4000 x 3000 px
Vlastnosti a funkce
Barva červená
Velikost displeje 2,7 ″
Rozlišení videa 640 x 480
Záznam na paměťové karty
 • SD
 • SDHC
 • MMC
Objektiv
Optický zoom 4 krát
Digitální zoom 4 krát
Rozhraní
Rozhraní pro připojení
 • USB
Rozměry a hmotnost
Šířka 9,72 cm
Výška 5,82 cm
Hloubka 2,81 cm
Hmotnost 155 g
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka Canon

Vlastnosti

 • Skvělé výsledky bez námahy! Kompaktní, snadno použitelný a elegantní fotoaparát Canon PowerShot A3100 IS. Pro zábavnější fotografování, v něm naleznete uživatelsky přívětivé funkce. Obrazový procesor DIGIC III, 12,1Mpix, 4× optický zoom, optický stabilizátor obrazu.
 • Jasný LCD displej s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 6,7 cm (2.7”) umožňuje přesnou kompozici záběru a přesné a pohodlné prohlížení pořízených snímků.
 • Pořízení kvalitních fotografií je neobyčejně snadné díky plně automatickému režimu Smart Auto s technologií detekce scény, která rozpoznává 18 různých scén a podle toho automaticky provádí optimální nastavení parametrů snímání, takže máte záruku, že se vám podaří dosáhnout skvělého výsledku prakticky za všech okolností.
 • Součástí Smart Auto je také technologie i-Contrast, která analyzuje každý snímek a podle toho automaticky upraví expozici, jas a zvýraznění detailů v tmavých oblastech, aniž by došlo ke zkreslení správně exponovaných oblastí.
 • Režim Canon Easy usnadní použití fotoaparátu začátečníkům – vyřadí z činnosti většinu tlačítek a skryje ikony na displeji, takže stačí opravdu jen namířit a stisknout spoušť.
 • Funkce Smart Flash Exposure zajistí přirozené osvětlení každého snímku automatickým nastavením expozice a intenzity blesku podle fotografovaného objektu a světelných podmínek. Při fotografování za jasného denního světla rozpozná Smart Flash Exposure např. nežádoucí stíny v lidské tváři, které vznikají, když světlo dopadá na obličej pod určitým úhlem. Následně se automaticky aktivuje blesk, čímž dojde k dosvícení méně osvětlených míst a odstranění stínů. Rovněž při fotografování v makro režimu je intenzita blesku automaticky regulována tak, aby byl snímek optimálně nasvícen a prokreslen i při fotografování z bezprostřední blízkosti.
 • Technologie detekce obličeje vám usnadní fotografování přátel a rodinných příslušníků rozpoznáním obličeje v záběru a podle toho upraví expozici tak, aby bylo vždy dosaženo těch nejlepších výsledků.
 • Funkce výběr a sledování obličeje umožňuje vybrat jednu tvář ze skupiny jako prioritní.
 • Funkce korekce červených očí automaticky rozpoznává a opravuje „červené oči“ způsobené bleskem, takže na fotografii vypadá každý skvěle.
 • Inteligentní funkce detekce nové tváře je neocenitelná při fotografování skupin, protože umožňuje fotografovi snadno se přidat ke skupině – k expozici dojde až poté, co fotoaparát zaznamená, že do skupiny přibyla další tvář.
 • K dispozici jsou i nejrůznější kreativní funkce včetně nového režimu Low Light (Nízké osvětlení), která umožňuje pořízení kvalitních snímků v rozlišení 2,0 magapixelů i v horších světelných podmínkách. V režimu Super Vivid jsou pro změnu „oživeny“ méně nápadné objekty zvýšením sytosti, takže výsledné fotografie jsou dynamičtější a poutavější. Plakátový efekt sníží počet barev ve výsledném snímku, takže fotografie získá „retro“ plakátový vzhled.
 • Lze s ním natáčet také video v rozlišení VGA včetně zvuku a je k němu dodávána sada programů včetně integrované funkce pro nahrávání videí na YouTube™, kde je lze rychle a snadno sdílet s přáteli.

Diskuse k výrobku Canon PowerShot A3100 IS červený

Zeptejte se našeho odborníka (Canon PowerShot A3100 IS červený)

Obrázek slouží jako ochrana proti hromadnému rozesílání emailů.

Možná se už někdo ptal

Některé dotazy našich zákazníků se neustále opakují, proto jsme sepsali ty nejčastější.

Podívejte se, možná tam bude právě ten váš. Pokud ne, neváhejte vyplnit formulář vlevo.
Co nejdříve se vám ozveme.

Zobrazit časté dotazy
Zatím se nikdo na nic nezeptal. Buďte první!