Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Jarní nabídka koloběžek

Casio EX ZR200 WE

Digitální fotoaparát Casio. Efektivní počet magapixelů 16,1 Mpx, optický zoom 12,5x, mechanický stabilizátor a širokoúhlý objektiv. Velikost displeje: 3″. Full HD ozvučené videosekvence.

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

Casio EX ZR200 WE

Doporučujeme dokoupit

Optické vlastnosti
Efektivní počet megapixelů 16,1 Mpx
Typ snímače CMOS
Maximální ISO citlivost 3200
Maximální rozlišení 4608 x 3456 px
Vlastnosti a funkce
Barva bílá
Velikost displeje 3 ″
Interní paměť 52,2 MB
Ozvučené videosekvence ano
Rozlišení videa 1920 x 1080
Korekce expozice ±2 EV (krok 1/3 EV)
České menu ano
Záznam na paměťové karty
 • SD
 • SDHC
 • SDXC
Napájení Akumulátor
Objektiv
Optický zoom 12,5 krát
Digitální zoom 4 krát
Minimální ohnisková vzdálenost 24 mm
Maximální ohnisková vzdálenost 300 mm
Nejkratší zaostření 1 cm
Poměr stran
 • 4:3 / 16:9 / 3:2
Rozhraní
Rozhraní pro připojení
 • USB
 • HDMI
Rozměry a hmotnost
Šířka 10,48 cm
Výška 5,91 cm
Hloubka 2,86 cm
Hmotnost 205 g
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka Casio

Vlastnosti

 • Funkce Quick Response: Zatímco jiné fotoaparáty ještě vysunují objektiv, s přístrojem EX-ZR200 již dávno pořizujete fotografie a videa. Fotoaparát EX-ZR200 je připraven asi za 0,98 s. Chcete-li rychle zachytit nejrůznější motivy, můžete pořídit několik fotografií za sebou v časovém odstupu asi 0,27 s. Kromě toho je fotoaparát vybaven funkcí velmi rychlého automatického ostření. Pro nalezení bodu ostření a zaostření obrazu stačí jen 0,13 s. Již vám neunikne ani jeden z těch krásných, vzrušujících či jedinečných momentů.
 • Funkce Premium Auto Pro: S fotoaparátem EXILIM EX-ZR200 snadno a za každé situace pořídíte působivé fotografie. To vše díky funkci Premium Auto Pro. V tomto režimu fotoaparát rozpozná typické situace vhodné pro náměty a automaticky optimálně přizpůsobí nastavení. Kromě rozpoznávání tváří, režimu Make-up/krajiny, nočních snímků či protisvětla je schopen režim Premium Auto Pro také zapnout vysokorychlostní programy BEST SHOT, jako je například vysokorychlostní noční snímek (s portrétem), vysokorychlostní funkce Anti Shake či funkce HDR. Tímto způsobem se automaticky zachytí, optimálně nasvítí a zaostří pohyb, roztřesené objekty, protisvětlo, detaily a tváře osob. Není tedy nutné přemýšlet o správném nastavení scény BEST SHOT v různých situacích, můžete se soustředit pouze na svůj motiv. Výsledkem jsou působivé fotografie. Obzvláště praktické: funkci Premium Auto Pro lze jednoduše a rychle nastavit funkčním kolečkem.
 • EXILIM Engine HS: Podstatnou část EX-ZR200 tvoří nový EXILIM Engine HS s funkcí vysorychlostního nahrávání. Pokrokový obrazový procesor nastavuje nové standardy v rozeznání předmětu a vysokorychlostním snímání. Byl speciálně navržen, aby dokázal zachytit lešpí snímky rychle, snadno a spolehlivě. EXILIM Engine HS úspěšně překonává všechny výzvy, jako je pozadí, portrét, krajina a noční scéna nebo obtížné podmínky osvětlení, jelikož analyzuje všechny okolní elementy a okamžitě optimalizuje nastavení fotoaparátu. EXILIM Engine HS kombinuje všechny výhody EXILIM Engine 5.0 a vlastnosti vysokorychlostního Engine. Jako výsledek poskytuje obrazový procesor nové možnosti ve fotografii, jako je funkce HDR ART nebo možnost nahrávat videa a pořizovat snímky současně.
 • 16,1 megapixelů: Vysoce citlivý CMOS senzor u EX-ZR200 s 16,1 megapixelů umožňuje zachytit snímky s vysokým rozlišením bez šumu a v plných barvách i při špatném osvětelní. 16,1 megapixely jsou perfektní pro úpravu, zvětšení a tisk části snímků bez zhoršení kvality obrazu.
 • 12,5× optický zoom s mechanickým stabilizátorem obrazu: Je snadné zaměřit se na mimořádné okamžiky: 12,5× optický zoom dokáže přiblížit i ty nejvzdálenější objekty, zatímco mechanický stabilizátor obrazu automaticky redukuje rozostření. EX-ZR200 nabízí vše, co potřebujete, ať už jsou podmínky jakékoliv a zaručuje, že vaše fotografie budou výjimečné.
 • 24 mm širokoúhlý objektiv: EX-ZR100 je díky kombinaci širokoúhlého objektivu 24 mm s 12,5× optickým zoomem dokonalým společníkem pro každou příležitost, poskytuje široký záběr pro zachycení vašich nejbližších, nejkrásnějších míst i romantického západu slunce. Díky ohniskové vzdálenosti 24 mm dokážete zachytit širší záběr a dostat do něj například více přátel při kratší vzdálenosti od skupiny nebo vyfotografovat celou krajinu nebo panorama města.
 • Full HD videa a mini HDMI připojení: Pořiďte Vaše videa ve full HD rozlišení*! Díky EX-ZR200 budete moci nyní pořídit kvalitní video ve full HD (H.264) formátu s rozlišením 1920×1080 pixelů, optickým zoomem a stereo zvukem. A navíc můžete během nahrávání pořizovat snímky prostřednictvím funce Still In Movie. EX-ZR200 je dále vybaven mini HDMI výstupem a je možné ho pak připojit k HD televizi pomocí HDMI kabelu (není součástí dodávky). Tím budete moci shlédnout videa na velké obrazovce.
 • Velký TFT barevný displej 7,6 cm s velmi vysokým jasem (super clear LCD): EX-ZR200 je vybaven velkým a jasným barevným TFT displejem 7,6 cm (3,0 palce) (super clear LCD), který lze pozorovat v libovolném úhlu. Kromě širokého pozorovacího úhlu a vysokého rozlišení 460 800 bodu nabízí barevný TFT displej nadprůměrný kontrast, což zaručuje velmi čistý a ostrý obraz subjektu. Displej nabízí nadprůměrný jas, což usnadňuje prohlížení obrázků i na přímém slunečním světle. Můžete si vybrat z 5 předvoleb a přizpůsobit jas zobrazení okolním světelným podmínkám. –1/0/+1/+2/Auto.

Diskuse k výrobku Casio EX ZR200 WE

Zeptejte se našeho odborníka (Casio EX ZR200 WE)

Obrázek slouží jako ochrana proti hromadnému rozesílání emailů.

Možná se už někdo ptal

Některé dotazy našich zákazníků se neustále opakují, proto jsme sepsali ty nejčastější.

Podívejte se, možná tam bude právě ten váš. Pokud ne, neváhejte vyplnit formulář vlevo.
Co nejdříve se vám ozveme.

Zobrazit časté dotazy
Zatím se nikdo na nic nezeptal. Buďte první!