Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Benzínové a elektrické sekačky

Panasonic DMC G3WEG-K

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

Panasonic DMC G3WEG-K

Doporučujeme dokoupit

Optické vlastnosti
Efektivní počet megapixelů 15,8 Mpx
Typ snímače CMOS
Maximální ISO citlivost 6400
Maximální rozlišení 4592 x 3448 px
Vlastnosti a funkce
Barva černá
Velikost displeje 3 ″
Rozlišení videa 1920 x 1080
Korekce expozice ±5 EV (krok 1/3 EV)
Záznam na paměťové karty
  • SD
  • SDHC
  • SDXC
Objektiv
Digitální zoom 4 krát
Poměr stran
  • 4:3 / 16:9 / 3:2 / 1:1
Rozhraní
Rozhraní pro připojení
  • USB
  • HDMI
Rozměry a hmotnost
Šířka 11,5 cm
Výška 8,4 cm
Hloubka 4,7 cm
Hmotnost 336 g
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka Panasonic

Vlastnosti

  • Fotoaparát DMC-G3 disponuje nově vyvinutým snímačem Live MOS 16 megapixelů, který je výhodný pro záznam obrazu díky nízkošumovému zpracování a struktuře obvodů s nízkým šumem. Při použití mikroprocesoru Venus Engine FHD s rozvinutým zpracováním obrazu jsou zachovány podrobnosti díky optimální syntéze dat, která jsou zpracovávána s prioritou rozlišení pro okrajové části a s prioritou NR pro hladkou část snímku. Ohromující kvalitu snímku si můžete vychutnat i při špatných světelných podmínkách.
  • Fotoaparát DMC-G3 disponuje nejrychlejším autofokusem Light Speed AF s rychlostí přibližně 0,1 sekundy**, které se dosahuje zkrácením doby detekce pro zaostření zdvojnásobením rychlosti ovládání z 60 fps na 120 fps (snímků za sekundu). Zaostřování v celé oblasti, výhoda při fotografování systému Contrast AF, umožňuje zaostřit na objekt ve kterékoli části LCD displeje. V kombinaci se systémem Touch AF zahrnujícím funkce Pinpoint AF a MF, umožňuje fotoaparát DMC-G3 snadné a rychlé nastavení objektu, což přináší operaci zaostření blíž k vašemu fotografickému záměru.
  • Fotoaparát DMC-G3, založený na normě Micro Four Thirds System, disponuje nejmenším a nejlehčím tělem na světě.* Konstrukce bez zrcadla umožnila přidat hledáček LVF (Live View Finder) ekvivalentní 1.440.000 bodům. Jak hledáček LVF, tak libovolně nastavitelný LCD displej o úhlopříčce 3 palce, umožňují sledování záběru (fotografované scény) s viditelným polem přibližně 100%. Hlavní výhodou systémového fotoaparátu s vyměnitelným objektivem je možnost docílit široký výrazový rozsah díky výměně objektivů. Fotoaparát DMC-G3 umožňuje použití řady objektivů LUMIX G / LEICA DG.
  • Fotoaparát DMC-G3 umožňuje pořizování videosekvencí full HD 1.920×1.080 bodů. Formát AVCHD nabízí téměř dvojnásobnou dobu záznamu v kvalitě HD oproti klasickému formátu Motion JPEG. Stereofonní mikrofon, vybavený funkcí Dolby Digital Stereo Creator, umístěný v horní části těla, umožňuje nahrávání reálného dynamického stereofonního zvukového doprovodu. Funkce Touch AF při záznamu obrazu vám rovněž umožňuje vychutnat si profesionální zaostřování. Pouhým zaměřením na objekt dojde k posunutí zaostření, čímž lze zvýraznit pozornost.

Diskuse k výrobku Panasonic DMC G3WEG-K

Zeptejte se našeho odborníka (Panasonic DMC G3WEG-K)

Obrázek slouží jako ochrana proti hromadnému rozesílání emailů.

Možná se už někdo ptal

Některé dotazy našich zákazníků se neustále opakují, proto jsme sepsali ty nejčastější.

Podívejte se, možná tam bude právě ten váš. Pokud ne, neváhejte vyplnit formulář vlevo.
Co nejdříve se vám ozveme.

Zobrazit časté dotazy
Zatím se nikdo na nic nezeptal. Buďte první!