Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Doprava zdarma

Panasonic DMC G3WEG-K

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

Panasonic DMC G3WEG-K

Doporučujeme dokoupit

Optické vlastnosti
Efektivní počet megapixelů 15,8 Mpx
Typ snímače CMOS
Maximální ISO citlivost 6400
Maximální rozlišení 4592 x 3448 px
Vlastnosti a funkce
Barva černá
Velikost displeje 3 ″
Rozlišení videa 1920 x 1080
Korekce expozice ±5 EV (krok 1/3 EV)
Záznam na paměťové karty
  • SD
  • SDHC
  • SDXC
Objektiv
Digitální zoom 4 krát
Poměr stran
  • 4:3 / 16:9 / 3:2 / 1:1
Rozhraní
Rozhraní pro připojení
  • USB
  • HDMI
Rozměry a hmotnost
Šířka 11,5 cm
Výška 8,4 cm
Hloubka 4,7 cm
Hmotnost 336 g
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka Panasonic

Máte dotaz na odborníka? Rádi jej zodpovíme.

Zaslat dotaz

Vlastnosti

  • Fotoaparát DMC-G3 disponuje nově vyvinutým snímačem Live MOS 16 megapixelů, který je výhodný pro záznam obrazu díky nízkošumovému zpracování a struktuře obvodů s nízkým šumem. Při použití mikroprocesoru Venus Engine FHD s rozvinutým zpracováním obrazu jsou zachovány podrobnosti díky optimální syntéze dat, která jsou zpracovávána s prioritou rozlišení pro okrajové části a s prioritou NR pro hladkou část snímku. Ohromující kvalitu snímku si můžete vychutnat i při špatných světelných podmínkách.
  • Fotoaparát DMC-G3 disponuje nejrychlejším autofokusem Light Speed AF s rychlostí přibližně 0,1 sekundy**, které se dosahuje zkrácením doby detekce pro zaostření zdvojnásobením rychlosti ovládání z 60 fps na 120 fps (snímků za sekundu). Zaostřování v celé oblasti, výhoda při fotografování systému Contrast AF, umožňuje zaostřit na objekt ve kterékoli části LCD displeje. V kombinaci se systémem Touch AF zahrnujícím funkce Pinpoint AF a MF, umožňuje fotoaparát DMC-G3 snadné a rychlé nastavení objektu, což přináší operaci zaostření blíž k vašemu fotografickému záměru.
  • Fotoaparát DMC-G3, založený na normě Micro Four Thirds System, disponuje nejmenším a nejlehčím tělem na světě.* Konstrukce bez zrcadla umožnila přidat hledáček LVF (Live View Finder) ekvivalentní 1.440.000 bodům. Jak hledáček LVF, tak libovolně nastavitelný LCD displej o úhlopříčce 3 palce, umožňují sledování záběru (fotografované scény) s viditelným polem přibližně 100%. Hlavní výhodou systémového fotoaparátu s vyměnitelným objektivem je možnost docílit široký výrazový rozsah díky výměně objektivů. Fotoaparát DMC-G3 umožňuje použití řady objektivů LUMIX G / LEICA DG.
  • Fotoaparát DMC-G3 umožňuje pořizování videosekvencí full HD 1.920×1.080 bodů. Formát AVCHD nabízí téměř dvojnásobnou dobu záznamu v kvalitě HD oproti klasickému formátu Motion JPEG. Stereofonní mikrofon, vybavený funkcí Dolby Digital Stereo Creator, umístěný v horní části těla, umožňuje nahrávání reálného dynamického stereofonního zvukového doprovodu. Funkce Touch AF při záznamu obrazu vám rovněž umožňuje vychutnat si profesionální zaostřování. Pouhým zaměřením na objekt dojde k posunutí zaostření, čímž lze zvýraznit pozornost.