Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Doprava zdarma

Panasonic DMC GF3KEG-W

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

Panasonic DMC GF3KEG-W

Doporučujeme dokoupit

Optické vlastnosti
Efektivní počet megapixelů 12,1 Mpx
Typ snímače MOS
Maximální ISO citlivost 6400
Maximální rozlišení 4000 x 3000 px
Vlastnosti a funkce
Barva černá
Velikost displeje 3 ″
Ozvučené videosekvence ano
Rozlišení videa 1920 x 1080
Korekce expozice ±3 EV (krok 1/3 EV)
Hledáček optický
České menu ano
Záznam na paměťové karty
  • SD
  • SDHC
  • SDXC
Objektiv
Stabilizátor Optický
Minimální ohnisková vzdálenost 14 mm
Maximální ohnisková vzdálenost 42 mm
Rozhraní
Rozhraní pro připojení
  • USB
  • HDMI
  • AV
Rozměry a hmotnost
Šířka 11,52 cm
Výška 8,36 cm
Hloubka 4,67 cm
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka Panasonic

Máte dotaz na odborníka? Rádi jej zodpovíme.

Zaslat dotaz

Vlastnosti

  • Digitální fotoaparát PANASONIC Lumix DMC-GF3KEG-R. Nejmenší a nejlehčí digitální fotoaparát Panasonic Lumix DMC-GF3K s výměnným objektivem na světě, jednoduchou obsluhou a vysokou kvalitou snímání. Na základě standardu Micro Four Thirds dosahuje fotoaparát Panasonic DMC-GF3KEG-R snížení rozměrů přibližně o 16,7% a váhy o 16,2% oproti modelu DMC-GT2 a díky tomu ji právem patří označení nejmenší a nejlehčí fotoaparát s výměnným objektivem na světě. I přes své rozměry není Panasonic DMC-GF3KEG-R okraden o plnohodnotnou výbavu jako např. vestavěný blesk. Ovládání je jednoduché a rychlé a to díky optimálnímu rozložení tlačítek a především dotykovému displeji. Fotoaparát Panasonic Lumix GF3K je vybavená systémem Venus Engine FHD, který zabezpečuje redukci šumu pro ještě vyšší kvalitu snímku. Nový systém redukce šumu zlepšil S/N o přibližně 3dB při ISO3200/ISO6400 a tím vylepšil reprodukci barev při vysoké citlivosti záznamu. Výsledkem je dokonale jasný záběr při fotografovaní s omezeným světlem. Panasonic DMC-GF3KEG-R také umí nahrávat Full HD video s rozlišením 1920×1080 v AVCHD formátu. Stylový digitální fotoaparát Panasonic DMC-GF3KEG-R má nejrychlejší úroveň Light Speed AF na světě s časem 0,1 sek., dosáhnutou snížením času zaostření a zdvojnásobením rychlosti z 60 fps na 120 fps. Contrast AF je zaostření kontrolované obrazovým senzorem, aby se předešlo možným mechanickým chybám a dosáhlo se tak přesného zaostření. Panasonic LUMIX DMC-GF3K taktéž disponuje Full-area zaostřením, čímž je oblast zaostření větší. Funkce Creative Control dovoluje uživateli intuitivně nastavit efekty barev. Při režimu Miniature Effect jsou snímky rozostřené zatímco nasycení barev a kontrastu je zdůrazněno tak, aby fotografie vypadala jako diorama. Video nahrané v tomto režimu je přehrávané 10× rychleji, čímž se stává více zábavným. Při funkci Photo Style je k dispozici lepší kontrola kontrastu, ostrosti, nasycení a redukce šumu.