Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Jarní nabídka koloběžek

Samsung EC ST66R

Digitální kompaktní fotoaparát Samsung disponující 16,2 Mpx CCD snímačem, širokoúhlým 25 mm objektivem s 5x optickým zoomem, vysokou světelností a digitálním stabilizátore obrazu. Ozvučené videosekvence v HD kvalitě. Fotoaparát ukládá na micro SD/SDHC paměťové karty.

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

Samsung EC ST66R

Doporučujeme dokoupit

Optické vlastnosti
Efektivní počet megapixelů 16,2 Mpx
Typ snímače CCD
Maximální ISO citlivost 3200
Maximální rozlišení 4608 x 3456 px
Vlastnosti a funkce
Barva červená
Velikost displeje 2,7 ″
Ozvučené videosekvence ano
Rozlišení videa 1280 x 720
Korekce expozice ±2 EV (krok 1/3 EV)
České menu ano
Záznam na paměťové karty
 • Micro SD
 • Micro SDHC
Napájení Akumulátor
Objektiv
Optický zoom 5 krát
Digitální zoom 14,4 krát
Stabilizátor Digitální
Minimální ohnisková vzdálenost 25 mm
Maximální ohnisková vzdálenost 125 mm
Nejkratší zaostření 5 cm
Poměr stran
 • 4:3 / 16:9 / 3:2
Rozhraní
Rozhraní pro připojení
 • USB
 • TV
Rozměry a hmotnost
Šířka 9,25 cm
Výška 5,54 cm
Hloubka 1,69 cm
Hmotnost 114 g
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka Samsung
Samsung 165x42 Autorizovaný prodejce
 • • Výhradně český dovoz
 • • Jistota reklamace a servisu
 • Návod v českém jazyce

Vlastnosti

 • Objektiv se světelností F2,5 – Užíváte si noc ve městě? Objektiv se světelností F2,5 zachytává dostatek světla k tomu, abyste mohli ve tmě pořizovat čistější záběry. Díky tomuto jasnému objektivu se světelností F2,5 nebylo snímání okamžiků v noci ještě nikdy tak snadné. Ať fotografujete západ slunce nebo večeři se svíčkami, můžete si okamžiky vychutnávat přesně takové, jaké jsou, a nemusíte se obávat, že výsledné fotografie budou tmavé a rozmazané nebo že budete jasným bleskem fotoaparátu rušit lidi ve svém okolí.
Samsung EC ST66

Samsung EC ST66

 • Rozlišení 16 megapixelů, 5násobný zoom, ohnisková vzdálenost 25 mm – Díky svému pozoruhodnému rozlišení 16,1 megapixelů vám tenký a stylový fotoaparát ST66 přináší vaše vzpomínky prostřednictvím živých záběrů s ostrými detaily. Širokoúhlý objektiv s ohniskovou vzdáleností 25 mm zajistí, že získáte pamětihodné skupinové záběry, na kterých nebude nikdo chybět. S pětinásobným optickým zoomem se zase i v případě, že fotografujete z velké dálky, dostanete tak blízko, jak potřebujete, a zároveň zůstane zachována optimální kvalita záběrů.
 • Živé panoráma – Pomocí funkce živého panorámatu, která umožňuje vytvářet ohromující 180stupňové panoramatické záběry, zachytíte každý štít rozlehlého pohoří a každý mrakodrap na velkolepém horizontu města. Záběry si dokonce můžete prohlédnout na displeji LCD dříve, než je pořídíte. Stačí, když stisknete spoušť, přejedete fotoaparátem po celé scéně a ještě před vytvořením záběru uvidíte, jakou fotografii získáte.
 • Režim Smart Auto 2.0 – Pokud fotografujete při silném světle a nevidíte do tváře fotografované osoby, můžete použít režim kompenzace protisvětla a získat čistější záběr pomocí inteligentního automatického režimu Smart Auto 2.0 (pro fotografie a videozáznamy). Při každém záběru tak získáte nejlepší možné výsledky. Technologie rozpoznávání scény identifikuje až 16 různých podmínek při fotografování, okamžitě analyzuje klíčové prvky kompozice a potom automaticky optimalizuje nastavení a přizpůsobuje je konkrétní situaci.
Samsung EC ST66

Samsung EC ST66

 • Kvalita HD 720p, rychlost 30 sn./s, formát MJPEG – Pomocí tohoto stylového a zároveň výkonného fotoaparátu můžete nahrávat videozáznamy ve formátu MJPEG, v kvalitě 720p HD a rychlostí 30 snímků za sekundu. Získáte tak čistější obraz než při nahrávání videa pomocí běžného kompaktního digitálního fotoaparátu.

Vytvářejte videa v kvalitě HD, ať jste kdekoli – ať už v koncertním sále nebo na narozeninové oslavě.

 • Funkce Magic Frame – Proměňte portrét na fotografii jako ze starého filmu nebo umístěte tvář přítele na billboard. Pomocí funkce Magic Frame můžete snadno vytvářet důmyslné záběry v kvalitě plakátu. Stačí, když si vyberete jednu z vestavěných šablon pozadí, jako je například šablona Malba na stěně, Úplněk, Časopis nebo Dovolená. Potom už jen namiřte fotoaparát na fotografovaný subjekt, zarovnejte ho se šablonou na displeji a zachyťte zábavu. Výsledek si potom můžete pověsit na stěnu nebo se o něj můžete podělit.
 • Obraz v obraze – Jeden obrázek může vydat za tisíc slov, ale jedna fotografie nemusí vždy povědět celý příběh. Pomocí funkce obrazu v obraze můžete vložit jeden záběr do druhého, takže můžete vytvořit například záběr vítězného gólu s oslavujícím davem na pozadí. Velikost a umístění menšího záběru můžete libovolně upravit, což vám umožní prezentovat celou scénu tak, jak jste ji zažili.
 • Funkce Smart Filter 2.0 – S 13 efekty objektivu a barev funkce Smart Filter 2.0 se vaše kreativita dostane na novou úroveň. Během přehrávání můžete vybrat efekt vinětace, který vytvoří poutavý kompoziční kontrast, efekt rybího oka k vylepšení videí pomocí skvělého zkresleného vzhledu nebo efekt miniatury, který vašim subjektům dodá vzhled zmenšených modelů. Barevné efekty, jako je například efekt Skica nebo Odstranění mlhy, propůjčí vašim záběrům mimořádně živý nádech nebo jiný umělecký vzhled.
 • Funkce Legrační obličej – Rozesmějte své přátele a členy rodiny tak, že je ohnete, roztáhnete nebo zdeformujete. Díky funkci Legrační obličej můžete pouhým stisknutím 5směrného tlačítka zvětšovat hlavy nebo nosy či vytvářet zábavné deformace. A když pohnete fotoaparátem, funkce sledování tváří zachová zábavný vzhled přesně tak, jak chcete.
 • Inteligentní portrét – Funkce Inteligentní portrét vám pomáhá prozkoumat všechny úhly a vybrat ten nejlepší. Pořiďte širokoúhlý záběr svého přítele a fotoaparát zachytí ještě další dva vhodné úhly a kompozice, aniž byste museli znovu stisknout spoušť. Můžete si ponechat všechny tři záběry nebo vybrat jen ten nejlepší – s fotoaparátem ST66 máte na výběr.
 • Displej LCD s 230.000 body – Inteligentní displej LCD s úhlopříčkou 2,7" a vysokým rozlišením 230.000 bodů poskytuje vyšší kontrast a vylepšené podání barev, díky čemuž vytváří širší a ostřejší obraz. Tento displej také automaticky zjišťuje intenzitu osvětlení okolního prostředí, díky čemuž upravuje svůj jas k dosažení optimálního obrazu. Můžete tak na něm sledovat a nastavovat dokonalé záběry.
 • Technologie Sound Alive – Sound Alive, pokročilá technologie společnosti Samsung k potlačování nežádoucích zvuků při zoomování, pomáhá eliminovat bzučení funkce zoomování během snímání videa a nahrávání zvuku. Při nahrávání videa v kvalitě HD můžete přibližovat a oddalovat, jak jen chcete, a přesto si během přehrávání budete moci vychutnávat křišťálově čistý zvuk s optimální kvalitou.
 • Inteligentní rozpoznávání a sledování tváří – S funkcí inteligentního rozpoznávání tváří můžete fotografovat své oblíbence. Tato funkce rozpoznává a upravuje zaostření a expozici až na 20 tváří, které vyberete (nebo které nejčastěji fotografujete), a nechá je ve skupině vyniknout. Funkce sledování tváří zase zajišťuje optimální nastavení pro tváře v pohybu, takže vaši oblíbenci budou vždy dokonale zaostření.
 • Inteligentní album – Funkce Inteligentní album automaticky uspořádá vaše fotografie podle typu, data, barvy, týdne a dokonce tváří, díky čemuž můžete okamžitě vyhledat jeden konkrétní záběr. Chcete rychle přejít na požadovaný snímek? Nechejte funkci Inteligentní album, ať prohledá tváře, nebo použijte možnost nabídky přehrávání a prohlédněte si až 16 záběrů najednou.
 • Systém Dokonalý portrét – Systém Dokonalý portrét pomáhá snadno vytvářet bezchybné portréty. Funkce zjišťování tváří automaticky upravuje nastavení tak, aby bylo dosaženo ideálního zaostření a expozice. Funkce Krásná tvář se společně s funkcí odstranění efektu červených očí stará o detaily – retušuje odstíny pokožky a odstraňuje nedokonalá místa na tváři a červené oči.

Diskuse k výrobku Samsung EC ST66R

Zeptejte se našeho odborníka (Samsung EC ST66R)

Obrázek slouží jako ochrana proti hromadnému rozesílání emailů.

Možná se už někdo ptal

Některé dotazy našich zákazníků se neustále opakují, proto jsme sepsali ty nejčastější.

Podívejte se, možná tam bude právě ten váš. Pokud ne, neváhejte vyplnit formulář vlevo.
Co nejdříve se vám ozveme.

Zobrazit časté dotazy
Zatím se nikdo na nic nezeptal. Buďte první!