Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Kup Najisto - Souhlas se zpracováním osobních údajů

podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění (dále jen zákon)

Zaškrtnutím políčka souhlasu souhlasím, aby moje osobní údaje, včetně rodného čísla, čísla občanského průkazu, data platnosti občanského průkazu a adresy bydliště poskytované společnosti Home Credit a.s., Nové sady 996/25, 602 00 Brno, IČO 26978636 (dále jen společnost) v souvislosti s žádostí o poskytnutí finanční služby Kup najisto (dále jen služba), údaje získané společností z mého chování na webových stránkách partnera společnosti, který provozuje internetový obchod a služby s ním spojené s možností platební metody prostřednictvím služby (dále e-shop), byly společností zpracovávány, tj. shromažďovány, ukládány na nosiče informací, zpřístupňovány, vyhledávány, používány, předávány, uchovávány, tříděny, blokovány a likvidovány v souladu se zákonem za účelem jednání ve věci poskytnutí služby se společností, zajištění řádného poskytování služby a za účelem posouzení mé bonity a důvěryhodnosti v souvislosti s žádostí o poskytnutí služby. Souhlas uděluji na dobu 3 let.

Souhlasím, aby společnost získala od e-shopu osobní údaje poskytnuté e-shopu za účelem koupě zboží od e-shopu s volbou platební metody prostřednictvím služby a údaje o mém chování v e-shopu (dále jen údaje) a údaje e-shop shromažďoval, uchovával a zpracovával za účelem a po dobu jak je uvedené v předchozím odstavci.

Zpracovatelé a příjemci osobních údajů jsou uvedeni na www.homecredit.cz. Prohlašuji, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé. Beru na vědomí, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, mám právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, jakož i další práva podle § 21 zákona.