Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

TEST page - no index

PÁTEK 

25. 8. 2017

 

Čas CB Auto Piarisťák Krajinské korzo U Datla Street Food Fest Česká Pop up pláž Slepé rameno a K2 ponton Hroznovka sport zóna Krajinská 27

celý den

  Program pro děti   Dj Edward Traumaxovski a Dj Body Bass      

celý den 

             
12:00              
12:30              
13:00              
13:30              
14:00              
14:30              
15:00       Výroba raw dobrot s ochutnávkou (Raw od Kočovky)      
15:30   Matyáš Cahák          
16:00           Jóga (Think joga)  
16:30  

Pohádka Zlatá husa a Modrý kahanec

         
17:00 Vystoupení Move 21         Funkční trénink
17:30            
18:00   Kateřina Syrná   Výroba raw dobrot s ochutnávkou (Raw od Kočovky)      
18:30     Fine Food Academy Cooking Show s ochutnávkou      
19:00 Křest knihy Umění ve městě Akrojóga     Koncert The Funkers   Koncert The Greens
19:30 Koncert Blastersex Bez not          
20:00    

Promítání vítěžných filmů z Filmového festivalu ČERNÁ VĚŽ (stánek Na pohodu od Go Mobil)

     
20:30          
21:00 Noční cirkus Salsa s Jesusem a Adélou       Koncert Trio Traktůrek
21:30            
22:00              
Čas CB Auto Piarisťák Krajinské korzo U Datla Street Food Fest Česká Pop up pláž Slepé rameno a K2 ponton Hroznovka sport zóna Krajinská 27

 

SOBOTA 

26. 8. 2017

 

Čas CB Auto Piarisťák Krajinské korzo U Datla Street Food Fest Česká Pop up pláž Slepé rameno a K2 ponton Hroznovka sport zóna Krajinská 27 Tullamore Dew Stage

celý den

  Program pro děti   Dj Edward Traumaxovski a Dj Body Bass        

celý den 

               
11:00       Samba průvod (od Žluté ponorky)     Koncert Tralala Mandala  
11:30                
12:00   Matyáš Cahák            
12:30                
13:00 Vystoupení Move 21              
13:30 Milk&Honey & Cowo CB piknik                
14:00       Výroba raw dobrot s ochutnávkou (Raw od Kočovky)        
14:30                
15:00 Vystoupení Budside

 

Módní přehlídky
           
           
15:30     Samba průvod (od Žluté ponorky)        
16:00           Jóga (Think Joga)   
16:30              
17:00     Výoba raw dobrot s ochutnávkou (Raw od Kočovky)     Funkční trénink  
17:30 Vystoupení Bratři v tricku            
18:00     Jihočeské lidovky (U Dobráka) Klavírní koncert filmových a muzikálových melodií Vojta Adamčík      Koncert Angel-y (Vanda Hybnerová, Lucia Kašiarová)
18:30              
19:00 Koncert Electro Swing Allstars   Diskuze a workshop se Štěpánem Etrychem "Od námětu na plátno aneb jak i vy můžete natočit film" (stánek Na Pohodu od Go Mobil)        
19:30     Koncert The Pumpies      
20:00      

Promítání vítěžných filmů z Filmového festivalu ČERNÁ VĚŽ (stánek Na pohodu od Go Mobil)

       
20:30 Koncert Swing Thing & Papa Django Salsa s Jesusem a Adélou          
21:00              
21:30              
22:00                
Čas CB Auto Piarisťák Krajinské korzo U Datla Street Food Fest Česká Pop up pláž Slepé rameno a K2 ponton Hroznovka sport zóna Krajinská 27 Tullamore Dew Stage