Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

TEST page - Vojta

Nejoblíbenější automatická espressa

Poslední roky jsme s kolegy analyzovali nákupy a oblíbenost automatických espress, a to nejen u nás, a ptali jsme se zákazníků, proč si tu či onu značku vybrali. Výsledek najdete v grafu níže.

Nejoblíbenější automatická espressa

Zajímalo nás, proč zrovna automatická espressa DeLonghi? Proto jsme rozeslali dotazníky a odpovědi se vesměs shodovaly: chuť připravené kávy je výborná, kávovary DeLonghi se vyznačují snadnou údržbou a oceňován byl i design.

Král mezi automatickými espressy pro letošní rok je tedy DeLonghi. Níže se můžete podívat na pár vychytávek, které DeLonghi nabízí a díky kterým jsou jeho automatická espressa tak oblíbená.

Automatická výroba cappuccina

Pokud si rádi dopřáváte tento kávový nápoj s mlékem, určitě oceníte funkci jeho automatické výroby. Kávovary DeLonghi dokáží připravit cappuccino s hustou mléčnou pěnou, které je navíc krásně krémové. 

Nahřívání šálků

Správné cappuccino i espresso se má připravovat do nahřátých šálků. K tomu je potřeba nahřívací plotýnka, kterou u kávovarů DeLonghi také naleznete, a to nahoře na kávovaru. 

Automatický proplach

Aby káva byla neustále chutná, je nutné aby vnitřek kávovaru byl čistý. Toho lze dosáhnout automatickým proplachováním. Kávovary DeLonghi tuto funkci samozřejmě také nabízejí. Při každém zapnutí a vypnutí kávovaru mechanismem projde čistá voda, která odstraní případné zbytky kávy. 

A v neposlední řadě je velkým benefitem i možnost uložit si svou oblíbenou kávu do paměti kávovaru. Stisknutím jednoho tlačítka pak kávovar připraví kávu té správné velikosti i síly. 

Které automatické espresso je to pravé?

Vybrali jsme pro vás tři nejoblíbenější automatická espressa za poslední dobu. Jedná se o kvalitní výrobky, které můžeme s čistým svědomím doporučit.