Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Jarní nabídka koloběžek

Mio Spirit 685 Europe 2 years update

Automobilová GPS navigace Spirit 685 s 5" širokoúhlým displejem, TMC přijímačem dopravních informací a interní pamětí 2GB. Mapové podklady obsahují 44 zemí Evropy. Novinkou jsou funkce SmartRoutes, Text To Speech, Průvodce tunely a Náhledy na odbočení. 2 roky aktualizací mapových podkladů. Slot na paměťovou kartu.

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

Mio Spirit 685 Europe 2 years update
 • Mio Spirit 685 Europe 2 years update
 • Mio Spirit 685 Europe 2 years update
Parametry
Výdrž baterie 3 hod.
Kapacita baterie 720 mAh
Rozměry
Výška 8,85 cm
Šířka 14,2 cm
Hloubka 1,75 cm
Hmotnost 185 g
Paměť
Paměť RAM 128 MB
Vnitřní paměť 2 GB
Displej
Velikost displeje - palce 5 ″
Velikost displeje 12,7 cm
Rozlišení 130560 px
GPS a TMC
Počet kanálů 20
RDS-TMC přijímač ano
Čipová sada SiRFStar III
Procesor Samsung 6443
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka Mio

Vlastnosti

 • Aktualizace map po dobu dvou let
 • SmartRoutes™: Navigace Mio Spirit 685 je vybavena technologií SmartRoutes™, která využívá informace získané od milionů řidičů za účelem vypočítání co nejlepší trasy. Vždy tak naleznete lepší trasu a dojedete do cíle rychlejším a efektivnějším způsobem.
 • 5" širokoúhlý displej: Mio Spirit 685 se vyznačuje jasným 5” širokoúhlým displejem.
 • Výběr tras: Nová funkce Výběr tras vám dává na výběr ze čtyř různých: nejrychlejší, nejkratší, nejschůdnější a nejlevnější. Stačí si pak vybrat tu, která v daný moment nejlépe odpovídá vašim potřebám.
 • Zdokonalená funkce LearnMe Pro™ sleduje a studuje váš styl řízení s cílem poskytnout vám trasy vytvořené na míru.
 • Vyhněte se zácpám a zpomalené dopravě. Díky zbrusu nové dopravní technologii se s navigací Mio Spirit 685 včas dozvíte informace o aktuální dopravní situaci, takže budete vždy vědět, co vás na silnici před vámi čeká.
 • Parkovací asistent: Navigace Mio Spirit 685 byla navržena tak, aby umožňovala ještě snazší nalezení parkovacích míst. Nová funkce Parkovací asistent automaticky zobrazuje seznam parkovišť, když se přiblížíte do vzdálenosti 1 km od cíle. Nemusíte tak hledat místo pro parkování.
 • Mio Spirit 685 funguje brilantně jak v automobilu, tak mimo něj. Díky režimu chůze s 2D mapou se můžete procházet po městech a užívat si památek. Můžete také objevovat nová místa nepřístupná pro automobily. Teď můžete skutečně objevovat víc.
 • Nový přístup k jízdním pruhům a křižovatkám: Díky funkci Lane Guidance budete při odbočování vždy ve správném jízdním pruhu, což se na stávajících rušných silnicích určitě hodí. Software Spirit rovněž nabízí realistické a trojrozměrné zobrazení křižovatky i s důležitými dopravními značkami, které umožňuje ještě před příjezdem k výjezdu či křižovatce získat více času pro pochopení situace před vámi.
 • Plánovač výletů: Mio Spirit 685 přichází s výkonným plánovačem výletů autem, který Vám umožní plánovat výlety z pohodlí domova prostřednictvím počítače a MioMore Desktop. Výlet si můžete také naplánovat přímo na přístroji, kde je možné nastavit více bodů na trase, jejich prioritu pro optimalizaci trasy a máte navíc možnost využít i náhledu trasy s její simulací.
 • Go with a guide: V každé nové navigaci Mio Spirit 685 jsou nahrané Travel Books od Cityseekr. Prohlédněte si detailní seznam turistických atrakcí, podniků, kde se dá najíst nebo přespat. To vše doplněné o spoustu informací a fotografií. Můžete si vybrat ze stovek zajímavostí, stačí si je jen rychle a snadno stáhnout připojením k MioMore™ Desktop 2 na svém PC.
 • Snadné použití: S Mio Spirit 685 využívající Sat Nav je navigování ještě snadnější! Moderní, lehký design a jednoduché menu Spirit QuickStart™ vám pomůže najít cíl a navidovat do něj rychleji a spolehlivěji než kdykoliv předtím.
 • Vyhledávání míst pomocí klíčových slov
 • QuickSpell™ klávesnice vám okamžitě nabízí návrhy míst pro vaši cílovou destinaci. Tato inteligentní funkce snižuje chyby při zadávání a umožní vám ušetřit čas po zahájení cesty.
 • Půjčování map: I když pojedete na krátkou cestu do země, jejíž mapy nejsou v zařízení k dispozici, budete moci vaši navigaci použít. Služba Půjčování map umožňuje zapůjčit si mapu dané země na 3, 7 nebo 30 dní, čímž uspoříte až 80 % nákladů ve srovnání s pořízením mapy nové.
 • Díky nainstalovaným informacím o radarech nepřekročíte omezenou rychlost. Pokud byste ji překročili nebo se přiblížili k radaru, navigace vás graficky i slovně varuje a dá vám čas, abyste bezpečně zpomalili. V505 TV dokáže vyznačit povolenou rychlost na silnici, po níž jedete, čímž vás vede k bezpečnější jíz­dě.

Diskuse k výrobku Mio Spirit 685 Europe 2 years update

Zeptejte se našeho odborníka (Mio Spirit 685 Europe 2 years update)

Obrázek slouží jako ochrana proti hromadnému rozesílání emailů.

Možná se už někdo ptal

Některé dotazy našich zákazníků se neustále opakují, proto jsme sepsali ty nejčastější.

Podívejte se, možná tam bude právě ten váš. Pokud ne, neváhejte vyplnit formulář vlevo.
Co nejdříve se vám ozveme.

Zobrazit časté dotazy
Zatím se nikdo na nic nezeptal. Buďte první!