Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Doprava zdarma

Mio Spirit 685 Europe 2 years update

Automobilová GPS navigace Spirit 685 s 5" širokoúhlým displejem, TMC přijímačem dopravních informací a interní pamětí 2GB. Mapové podklady obsahují 44 zemí Evropy. Novinkou jsou funkce SmartRoutes, Text To Speech, Průvodce tunely a Náhledy na odbočení. 2 roky aktualizací mapových podkladů. Slot na paměťovou kartu.

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

Mio Spirit 685 Europe 2 years update
 • Mio Spirit 685 - Foto II
 • Mio Spirit 685 - Foto III
Parametry
Výdrž baterie 3 hod.
Kapacita baterie 720 mAh
Rozměry
Výška 8,85 cm
Šířka 14,2 cm
Hloubka 1,75 cm
Hmotnost 185 g
Paměť
Paměť RAM 128 MB
Vnitřní paměť 2 GB
Displej
Velikost displeje - palce 5 ″
Velikost displeje 12,7 cm
Rozlišení 130560 px
GPS a TMC
Počet kanálů 20
RDS-TMC přijímač ano
Čipová sada SiRFStar III
Procesor Samsung 6443
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka Mio

Máte dotaz na odborníka? Rádi jej zodpovíme.

Zaslat dotaz

Vlastnosti

 • Aktualizace map po dobu dvou let
 • SmartRoutes™: Navigace Mio Spirit 685 je vybavena technologií SmartRoutes™, která využívá informace získané od milionů řidičů za účelem vypočítání co nejlepší trasy. Vždy tak naleznete lepší trasu a dojedete do cíle rychlejším a efektivnějším způsobem.
 • 5" širokoúhlý displej: Mio Spirit 685 se vyznačuje jasným 5” širokoúhlým displejem.
 • Výběr tras: Nová funkce Výběr tras vám dává na výběr ze čtyř různých: nejrychlejší, nejkratší, nejschůdnější a nejlevnější. Stačí si pak vybrat tu, která v daný moment nejlépe odpovídá vašim potřebám.
 • Zdokonalená funkce LearnMe Pro™ sleduje a studuje váš styl řízení s cílem poskytnout vám trasy vytvořené na míru.
 • Vyhněte se zácpám a zpomalené dopravě. Díky zbrusu nové dopravní technologii se s navigací Mio Spirit 685 včas dozvíte informace o aktuální dopravní situaci, takže budete vždy vědět, co vás na silnici před vámi čeká.
 • Parkovací asistent: Navigace Mio Spirit 685 byla navržena tak, aby umožňovala ještě snazší nalezení parkovacích míst. Nová funkce Parkovací asistent automaticky zobrazuje seznam parkovišť, když se přiblížíte do vzdálenosti 1 km od cíle. Nemusíte tak hledat místo pro parkování.
 • Mio Spirit 685 funguje brilantně jak v automobilu, tak mimo něj. Díky režimu chůze s 2D mapou se můžete procházet po městech a užívat si památek. Můžete také objevovat nová místa nepřístupná pro automobily. Teď můžete skutečně objevovat víc.
 • Nový přístup k jízdním pruhům a křižovatkám: Díky funkci Lane Guidance budete při odbočování vždy ve správném jízdním pruhu, což se na stávajících rušných silnicích určitě hodí. Software Spirit rovněž nabízí realistické a trojrozměrné zobrazení křižovatky i s důležitými dopravními značkami, které umožňuje ještě před příjezdem k výjezdu či křižovatce získat více času pro pochopení situace před vámi.
 • Plánovač výletů: Mio Spirit 685 přichází s výkonným plánovačem výletů autem, který Vám umožní plánovat výlety z pohodlí domova prostřednictvím počítače a MioMore Desktop. Výlet si můžete také naplánovat přímo na přístroji, kde je možné nastavit více bodů na trase, jejich prioritu pro optimalizaci trasy a máte navíc možnost využít i náhledu trasy s její simulací.
 • Go with a guide: V každé nové navigaci Mio Spirit 685 jsou nahrané Travel Books od Cityseekr. Prohlédněte si detailní seznam turistických atrakcí, podniků, kde se dá najíst nebo přespat. To vše doplněné o spoustu informací a fotografií. Můžete si vybrat ze stovek zajímavostí, stačí si je jen rychle a snadno stáhnout připojením k MioMore™ Desktop 2 na svém PC.
 • Snadné použití: S Mio Spirit 685 využívající Sat Nav je navigování ještě snadnější! Moderní, lehký design a jednoduché menu Spirit QuickStart™ vám pomůže najít cíl a navidovat do něj rychleji a spolehlivěji než kdykoliv předtím.
 • Vyhledávání míst pomocí klíčových slov
 • QuickSpell™ klávesnice vám okamžitě nabízí návrhy míst pro vaši cílovou destinaci. Tato inteligentní funkce snižuje chyby při zadávání a umožní vám ušetřit čas po zahájení cesty.
 • Půjčování map: I když pojedete na krátkou cestu do země, jejíž mapy nejsou v zařízení k dispozici, budete moci vaši navigaci použít. Služba Půjčování map umožňuje zapůjčit si mapu dané země na 3, 7 nebo 30 dní, čímž uspoříte až 80 % nákladů ve srovnání s pořízením mapy nové.
 • Díky nainstalovaným informacím o radarech nepřekročíte omezenou rychlost. Pokud byste ji překročili nebo se přiblížili k radaru, navigace vás graficky i slovně varuje a dá vám čas, abyste bezpečně zpomalili. V505 TV dokáže vyznačit povolenou rychlost na silnici, po níž jedete, čímž vás vede k bezpečnější jíz­dě.