Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Benzínové a elektrické sekačky

TomTom START 25 Europe Traffic

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

TomTom START 25 Europe Traffic
Parametry
Výdrž baterie 2 hod.
Rozměry
Výška 9,3 cm
Šířka 13,4 cm
Hloubka 1,9 cm
Hmotnost 213 g
Paměť
Paměť RAM 4000 MB
Displej
Velikost displeje - palce 5 ″
GPS a TMC
Počet kanálů 20
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka TomTom

Vlastnosti

  • Detailní pokrytí: Andorra, Rakousko, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Irsko, Itálie, Lichtenštenjsko, Lucembursko, Malta, Monako, Holandsko, Norsko, Portugalsko, San Marino, Španělsko, Švýcarsko, Švédsko, Velká Británie, Vatikán, Estonsko, Litva, Polsko, Česká republika, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko
  • Částečné pokrytí: Lotyšsko, Bulharsko, Chorvatsko, Ukrajina, Rumunsko, Rusko
  • Spojující komunikace: Albánie, Bělorusko, Bosna, Makedonie, Moldavsko, Černá Hora, Srbsko, Ukrajina
  • Hlasové pokyny nově zahrnují i názvy ulic a umožňují soustředit se plně na řízení, abyste s jistotou poznali správnou odbočku
  • QuickGPSfix™ – zkracuje čas potřebný na lokalizaci Vaší pozice přes GPS, takže na cestu můžete vyrazit mnohem rychleji.
  • Plug & Go – stačí je jen zapojit a poklepat na dotykovou obrazovku. Díky našemu intuitivnímu uživatelskému rozhraní vyrazíte na cestu opravdu velmi rychle.
  • Ekotrasy – Pokud se po těchto palivově úsporných trasách vydáte, ušetříte tím peníze a snížíte svůj vliv na životní prostředí.
  • Rychlostní radary TomTom – Vaše zařízení obsahuje pozice rychlostních radarů,včetně hlášených od ostatních uživatelů. Poskytuje i další upozornění, například na pevné rychlostní radarya kontroly průměrné rychlosti na silnici před vámi. Ušetří vám peníze za pokuty za překročení rychlosti a pomůže vám cestovat bezpečně a v klidu.
  • Technologie IQ routes™ – Pouze společnost TomTom používá skutečné údaje o rychlostech získané od milionů uživatelů, aby přesně vypočítala dobu, kterou strávíte na trase. Bere v úvahu rušné hodiny, semafory a dokonce i nákupní davy. Nezáleží na čase, technologie IQ Routes Vás vždy spolehlivě informuje, kdy dorazíte na místo.

Diskuse k výrobku TomTom START 25 Europe Traffic

Zeptejte se našeho odborníka (TomTom START 25 Europe Traffic)

Obrázek slouží jako ochrana proti hromadnému rozesílání emailů.

Možná se už někdo ptal

Některé dotazy našich zákazníků se neustále opakují, proto jsme sepsali ty nejčastější.

Podívejte se, možná tam bude právě ten váš. Pokud ne, neváhejte vyplnit formulář vlevo.
Co nejdříve se vám ozveme.

Zobrazit časté dotazy
Zatím se nikdo na nic nezeptal. Buďte první!