Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Doprava zdarma

TomTom START 25 Europe Traffic

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

TomTom START 25 Europe Traffic
Parametry
Výdrž baterie 2 hod.
Rozměry
Výška 9,3 cm
Šířka 13,4 cm
Hloubka 1,9 cm
Hmotnost 213 g
Paměť
Paměť RAM 4000 MB
Displej
Velikost displeje - palce 5 ″
GPS a TMC
Počet kanálů 20
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka TomTom

Máte dotaz na odborníka? Rádi jej zodpovíme.

Zaslat dotaz

Vlastnosti

  • Detailní pokrytí: Andorra, Rakousko, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Irsko, Itálie, Lichtenštenjsko, Lucembursko, Malta, Monako, Holandsko, Norsko, Portugalsko, San Marino, Španělsko, Švýcarsko, Švédsko, Velká Británie, Vatikán, Estonsko, Litva, Polsko, Česká republika, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko
  • Částečné pokrytí: Lotyšsko, Bulharsko, Chorvatsko, Ukrajina, Rumunsko, Rusko
  • Spojující komunikace: Albánie, Bělorusko, Bosna, Makedonie, Moldavsko, Černá Hora, Srbsko, Ukrajina
  • Hlasové pokyny nově zahrnují i názvy ulic a umožňují soustředit se plně na řízení, abyste s jistotou poznali správnou odbočku
  • QuickGPSfix™ – zkracuje čas potřebný na lokalizaci Vaší pozice přes GPS, takže na cestu můžete vyrazit mnohem rychleji.
  • Plug & Go – stačí je jen zapojit a poklepat na dotykovou obrazovku. Díky našemu intuitivnímu uživatelskému rozhraní vyrazíte na cestu opravdu velmi rychle.
  • Ekotrasy – Pokud se po těchto palivově úsporných trasách vydáte, ušetříte tím peníze a snížíte svůj vliv na životní prostředí.
  • Rychlostní radary TomTom – Vaše zařízení obsahuje pozice rychlostních radarů,včetně hlášených od ostatních uživatelů. Poskytuje i další upozornění, například na pevné rychlostní radarya kontroly průměrné rychlosti na silnici před vámi. Ušetří vám peníze za pokuty za překročení rychlosti a pomůže vám cestovat bezpečně a v klidu.
  • Technologie IQ routes™ – Pouze společnost TomTom používá skutečné údaje o rychlostech získané od milionů uživatelů, aby přesně vypočítala dobu, kterou strávíte na trase. Bere v úvahu rušné hodiny, semafory a dokonce i nákupní davy. Nezáleží na čase, technologie IQ Routes Vás vždy spolehlivě informuje, kdy dorazíte na místo.