Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Benzínové a elektrické sekačky

Philips 55PFL6606H/12

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

Philips 55PFL6606H/12

Doporučujeme dokoupit

Rozměry
Úhlopříčka 140 cm
Úhlopříčka - palce 55 palců
Šířka 128,6 cm
Výška 76,1 cm
Hloubka 4 cm
Výbava a funkce
Obnovovací frekvence 100
Přehrávání souborů přes USB ano
Přístup na internet ano
Panel
Rozlišení 1920 x 1080 px
HD rozlišení Full HD
Jas 400 cd / m²
Podsvícení LED ano
Typ podsvícení Edge LED
Parametry
Tuner
 • analogový
 • DVB-T
 • DVB-T (MPEG4)
 • DVB-C
 • DVB-C (MPEG4)
Zvukový výkon 20 W
Barva černá
Pohotovostní (stand-by) příkon 0,2 W
Připojení
Vstupy
 • USB
HDMI 3
SCART 1
Wi-Fi volitelné
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka Philips

Vlastnosti

 • Pokročilý televizor s vynikajícím Full HD obrazem a autentickým ozvučením. Využívá LED podsvícení, které ho řadí do energetické třídy A+, kdy jeho spotřeba je o desítky procent nižší, než jak je tomu u televizorů bez LED podsvícení. Investice do televizoru se řádně vyplatí, neboť obsahu integrovaný tuner pro příjem digitálního pozemního i kabelového vysílání ve vysokém rozlišení HD formátu MPEG-4. Oproti běžným LCD televizorům tento model nabízí dvojnásobnou snímkovou frekvenci, která je společně s reakční dobou 2 s zárukou dokonale ostrých scén i při rychlém pohybu.
 • Model se vyznačuje podporou online služeb Net TV. Budete si moci užívat filmy z online videopůjčoven, obrázky, populárně naučné pořady a další internetový obsah přímo v televizoru tak, jak to máte rádi. Stačí připojit přímo k domácí síti pomocí ethernetového připojení a pomocí dálkového ovladače procházejte a vybírejte, co chcete sledovat. Nabídka Philips poskytuje přístup k populárním službám Net TV přizpůsobeným televizní obrazovce. Dále je díky připojení k počítačové síti DLNA možné pomocí dálkového ovladače sledovat videa a přistupovat k obrázkům uloženým v počítači. Všechny tyto služby je možné využívat komfortní bezdrátovou cestou při dokoupení volitelného USB Wi-Fi adaptéru PTA01.
 • Televizor využívá unikátní technologii Pixel Plus HD, která nabízí jedinečnou kombinaci vynikajícího jasu, živých barev a hladkého přirozeného pohybu u všech kvalit HD, standardních televizních signálů i multimediálního obsahu pro obrazovky HD. Artefakty a šum u všech zdrojů od multimédií po televizi a vysoce komprimovaný obraz HD jsou rozpoznány a redukovány tak, aby byl obraz jasný a ostrý jako břitva.
 • Zvukovou stránku televizoru zajišťují integrované reproduktory o celkovém výkonu 20 W RMS. Zvuková reprodukce je vylepšena technologií Clear Sound a Ambi-wOOx. Clear Sound je novátorská audio technologie, která významně zvyšuje srozumitelnost vokalizace mluveného slova nebo zpěvu. Zaručuje, že uslyšíte každé slovo, a sledovaný pořad si tak co nejvíce vychutnáte. Ambi-wOOx zachycuje a zlepšuje pásmo nízkých kmitočtů a vytváří zvuk se skvělými hloubkami pro dokonalý zážitek. Technologie Ambi-wOOx také lépe vyplňuje akustické prostředí místnosti.
 • Připojení AV zařízení vysokého rozlišení umožní trojice HDMI vstupů se současným přenosem video i audio signálu jedním kabelem. Díky funkci Easylink budete moci všechna připojená zařízení přes HDMI ovládat jedním dálkovým ovladačem. V rozhraní dále nechybí USB port, jehož využití spočívá v připojení zmiňovaného Wi-Fi adaptéru nebo USB flash disku za účelem přímého přehrávání uloženého multimediální obsahu. Pokud byste rádi televizor propojili s vaším počítačem, jehož grafická karta disponuje analogovým VGA konektorem, není problém, i ten vstup v rozhraní naleznete.

Diskuse k výrobku Philips 55PFL6606H/12

Zeptejte se našeho odborníka (Philips 55PFL6606H/12)

Obrázek slouží jako ochrana proti hromadnému rozesílání emailů.

Možná se už někdo ptal

Některé dotazy našich zákazníků se neustále opakují, proto jsme sepsali ty nejčastější.

Podívejte se, možná tam bude právě ten váš. Pokud ne, neváhejte vyplnit formulář vlevo.
Co nejdříve se vám ozveme.

Zobrazit časté dotazy
Zatím se nikdo na nic nezeptal. Buďte první!