Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Doprava zdarma

Philips 55PFL6606H/12

Výrobek není momentálně dostupný Zkuste se podívat na jiné výrobky s podobnými parametry, které máme skladem a můžeme je dodat do 48 hodin: Zobrazit podobné výrobky

Philips 55PFL6606H/12

Doporučujeme dokoupit

Rozměry
Úhlopříčka 140 cm
Úhlopříčka - palce 55 palců
Šířka 128,6 cm
Výška 76,1 cm
Hloubka 4 cm
Výbava a funkce
Obnovovací frekvence 100
Přehrávání souborů přes USB ano
Přístup na internet ano
Panel
Rozlišení 1920 x 1080 px
HD rozlišení Full HD
Jas 400 cd / m²
Podsvícení LED ano
Typ podsvícení Edge LED
Parametry
Tuner
 • analogový
 • DVB-T
 • DVB-T (MPEG4)
 • DVB-C
 • DVB-C (MPEG4)
Zvukový výkon 20 W
Barva černá
Pohotovostní (stand-by) příkon 0,2 W
Připojení
Vstupy
 • USB
HDMI 3
SCART 1
Wi-Fi volitelné
Obecné informace
Záruka 2 roky
Značka Philips

Máte dotaz na odborníka? Rádi jej zodpovíme.

Zaslat dotaz

Vlastnosti

 • Pokročilý televizor s vynikajícím Full HD obrazem a autentickým ozvučením. Využívá LED podsvícení, které ho řadí do energetické třídy A+, kdy jeho spotřeba je o desítky procent nižší, než jak je tomu u televizorů bez LED podsvícení. Investice do televizoru se řádně vyplatí, neboť obsahu integrovaný tuner pro příjem digitálního pozemního i kabelového vysílání ve vysokém rozlišení HD formátu MPEG-4. Oproti běžným LCD televizorům tento model nabízí dvojnásobnou snímkovou frekvenci, která je společně s reakční dobou 2 s zárukou dokonale ostrých scén i při rychlém pohybu.
 • Model se vyznačuje podporou online služeb Net TV. Budete si moci užívat filmy z online videopůjčoven, obrázky, populárně naučné pořady a další internetový obsah přímo v televizoru tak, jak to máte rádi. Stačí připojit přímo k domácí síti pomocí ethernetového připojení a pomocí dálkového ovladače procházejte a vybírejte, co chcete sledovat. Nabídka Philips poskytuje přístup k populárním službám Net TV přizpůsobeným televizní obrazovce. Dále je díky připojení k počítačové síti DLNA možné pomocí dálkového ovladače sledovat videa a přistupovat k obrázkům uloženým v počítači. Všechny tyto služby je možné využívat komfortní bezdrátovou cestou při dokoupení volitelného USB Wi-Fi adaptéru PTA01.
 • Televizor využívá unikátní technologii Pixel Plus HD, která nabízí jedinečnou kombinaci vynikajícího jasu, živých barev a hladkého přirozeného pohybu u všech kvalit HD, standardních televizních signálů i multimediálního obsahu pro obrazovky HD. Artefakty a šum u všech zdrojů od multimédií po televizi a vysoce komprimovaný obraz HD jsou rozpoznány a redukovány tak, aby byl obraz jasný a ostrý jako břitva.
 • Zvukovou stránku televizoru zajišťují integrované reproduktory o celkovém výkonu 20 W RMS. Zvuková reprodukce je vylepšena technologií Clear Sound a Ambi-wOOx. Clear Sound je novátorská audio technologie, která významně zvyšuje srozumitelnost vokalizace mluveného slova nebo zpěvu. Zaručuje, že uslyšíte každé slovo, a sledovaný pořad si tak co nejvíce vychutnáte. Ambi-wOOx zachycuje a zlepšuje pásmo nízkých kmitočtů a vytváří zvuk se skvělými hloubkami pro dokonalý zážitek. Technologie Ambi-wOOx také lépe vyplňuje akustické prostředí místnosti.
 • Připojení AV zařízení vysokého rozlišení umožní trojice HDMI vstupů se současným přenosem video i audio signálu jedním kabelem. Díky funkci Easylink budete moci všechna připojená zařízení přes HDMI ovládat jedním dálkovým ovladačem. V rozhraní dále nechybí USB port, jehož využití spočívá v připojení zmiňovaného Wi-Fi adaptéru nebo USB flash disku za účelem přímého přehrávání uloženého multimediální obsahu. Pokud byste rádi televizor propojili s vaším počítačem, jehož grafická karta disponuje analogovým VGA konektorem, není problém, i ten vstup v rozhraní naleznete.