Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Bf 2faze 1200x200

Litinové sporáky

2 produkty
1 / 1
 • Amica 510EE1.20PF(W)

  3 990 Kč
  více než 5 ks skladem
  u vás doma zítra

  2 recenze Elektrický sporák Amica s 69litrovou troubou. Lehce čistitelný smalt uvnitř trouby a výklopný úložný prostor.

  • doprava zdarma
 • Zanussi ZCE 540 G 1 WA

  4 990 Kč
  Dostupnost na dotaz

  Litinový sporák Zanussi s grilem, mechanickým ovládáním a energetickou třídou A.

Litinové sporáky - výhodou je především nízká cena

no frost chladničky

Stará dobrá klasika, kterou je litinový sporák má i v dnešní době stále své obdivovatele. Ti oceňují především jejich snadnou údržbu a velmi jednoduché a intuitivní ovládání, u některých pak také krycí víko. Neméně vyzdvihovaný benefit je pak nízká cena, kterou za kombinaci trouby a plotýnek na vaření zaplatíte.

 

I pečení v litinovém sporáku nabízí mnoho funkcí

Stačí si jen vybrat takový, který bude splňovat vše, co potřebujete. Mezi nejoblíbenější funkci litinových sporáků se určitě řadí horní a spodní ohřev, se kterým upečete vše rovnoměrně. Většina litinových sporáků je v klasické barvě, a to bílé, která je věčná a jen tak se neokouká.

 

Ověřené značky litinových sporáků značí kvalitu

U klasického spotřebiče lze očekávat klasické značky. Testy i recenze litinových sporáků pak mají u značek většinou jasno. Jednoznačně nejznámější značkou je Mora, která nabízí funkční a jednoduché spotřebiče. Pozadu ale není i druhá nejoblíbenější značka litinových sporáků, kterou není nikdo jiný než Amica.