Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Banner header web5

Sušičky ovoce

4 produkty
1 / 1

Se sušičkou ovoce připravíte zdravou svačinku

no frost chladničky

Máte rádi sušené ovoce, ale to v obchodech vám připadá drahé a plné nejrůznějších přidaných látek? Připravte si vlastní sušené ovoce, které bude absolutně bez přidaných konzervantů. Navíc s ním spotřebujete úrodu ze své zahrádky, kterou nestihnete zkonzumovat čerstvou.

Uvidíte, že vám sušené ovoce přijde k chuti. Kromě ovoce můžete sušičku využít i na houby nebo bylinky. Sušička je navíc mnohem účinnější, než třeba trouba, takže se vám nestane, že byste o svou úrody přišli, třeba kvůli plísni.

 

Jak sušičku na ovoce vybrat?

Vybírat můžete podle mnoha faktorů. Jedním z nich může být značka sušičky ovoce. V naší nabídce máme mnoho značek, oblíbené jsou třeba ty značky Sencor. Pozadu nejsou ani další značky, mnoho zákazníků nedá dopustit na sušičky na ovoce značky ECG nebo Gorenje. Dalším kritériem, které vám ve výběru může být nápomocné je počet sušících plátů. Některé sušičky disponují v základní výbavě až 9 plátů. A na tom už usušíte opravdu velké množství ovoce, bylinek nebo hub najednou.

 

Tip, jak sušičku ještě lze využít

V poslední době je stalo velmi populární sušené maso. A i to můžete s pomocí sušičky připravit. Můžete ho pak třeba mlsat u filmu, nebo si ho vzít s sebou na výlety jako zdroj kvalitních bílkovin. Prostě sušička vám z mnoha potravin vykouzlí trvanlivé dobroty.