Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Sporilek web 1200x200 kolobezky 3

Topfield

Topfield 250x200

Výrobky od značky Topfield můžete nalézt v těchto kategoriích:

Topfield — výrobky ze všech kategorií

  • Topfield TF S3000RHD

    2 012 Kč
    více než 5 ks skladem
    u vás doma 21. 2.

    Satelitní HD přijímač Topfield s automatickým laděním, USB portem a časovačem nahrávání...

Topfield

Topfield patří mezi přední firmy, které převzaly iniciativu ve vývoji receiverů pro příjem digitálního signálu a PVR. Od vzniku v roce 1998 a prvního exportního přijímače v roce 2000 uplynula již dlouhá doba.

Topfield díky neustálé podpoře svých produktů a vývojem sofistikovaných technologií dosáhl velmi vysoké spolehlivosti a v konkurenci ostatních značek si udržuje přední místo. Topfield přišel s novými a inovativními funkcemi, které z přístroje dělají něco víc než jen přijímač digitálního signálu.

Špičková technologie a kvalita značky Topfield byla na trzích po celém světě již potvrzena.

V současnosti se Topfield stává standardem ve světě PVR, tedy osobních videorekordérů.

Produkty Topfield mají mnoho pokročilých funkcí jako PIP (obraz v obraze), rychlý port USB 2.0, hlavní chipset s vysokým výkonem a nahrávání dvou pořadů zároveň, zatímco další program je sledován.

Topfield věnuje velké úsilí tomu, aby se stal tou nejlepší volbou mezi světovými značkami, vyvíjel klíčové technologie dříve než ostatní a produkoval špičkové přijímače, které jsou rozšířeny po celém světě.