Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Velké domácí spotřebiče: chladničky, pračky, myčky, sporáky, sušičky a digestoře


Jak se zbavit námrazy v lednici jednou provždy?

24. 2. 2017 Jan Vašek

Jak se zbavit námrazyTohle známe asi všichni. V mrazáku je vrstva námrazy a šuplíky ani nejdou zasunout. Děsí vás představa celého dne zabitého odmrazováním a uklízením následné spouště? Navíc ještě vymyslet, co se zásobami. S tím vším může být jednou provždy konec.

 
Přečíst článek

Nejsem tak bohatý, abych si mohl pořídit levnou sušičku!

23. 9. 2016 Jan Vašek

Kolik stojí úsporná sušičkaNejvětší chybou při výběru sušičky je to, že si pořídíte nějakou velmi levnou. Vím, že se tomu těžko odolává. Hned vám ale řeknu, proč vám levná sušička spíše bere, než dává. Z nízké investice se totiž postupem času stane noční můra.

Přečíst článek

Zjednodušte si péči o prádlo. Hned teď!

19. 9. 2016 Jan Vašek

Kdo se vyžívá ve věšení prádla na sušák a nekonečnému žehlení, ať zvedne ruku. Tyhle domácí práce (ostatně jako skoro všechny) nepatří k těm oblíbeným a málokomu dělají radost. Víme, jak se jich nadobro zbavíte!

Přečíst článek

Americká lednička: luxus pro vyvolené. Pravda nebo mýtus?

5. 7. 2016 Kristýna Kopecká

Cena amerických ledniček - pravda nebo mýtusTaké máte zažitou představu, že americká lednice je luxus, který si zdaleka nemůže dovolit každý? A i když pokaždé, kdy ji zahlédnete v oblíbeném seriálu, toužebně vzdycháte, nikdy jste nezjišťovali, jak se to s ní vlastně má a za kolik se dá pořídit?

Přečíst článek
Zobrazit všechny články z této kategorie