Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

AKTUÁLNĚ: Spořílek.cz funguje s drobnými omezeními. Spustili jsme bezkontantní doručování. V provozu je i naše výdejna v Hlinsku.
více info

Spořílek.cz za časů koronaviru

Při aktuální situaci je opatrnost na místě, ale prát, vařit, chladit potraviny nebo vysávat je holt třeba. Objednávejte z pohodlí domova a my se o vše s maximální opatrností postaráme. Mimořádná situace s sebou ale nese pár omezení.

 

Preferujte jiné platby než dobírku

Omezení fyzického kontaktu je na místě, nevybírejte v košíku, prosím, platbu na dobírku, tj. v hotovosti při předání. Aby nedocházelo k fyzickému kontaktu s řidičem.

 

Omezení některých služeb dopravců

DHL - zrušení doplňkových služeb:

  • výnos do patra
  • odvoz starého spotřebiče

GW - doplňkové služby fungují, ale dbejte následujících pokynů:

  • služba výnos do patra - při výnosu zboží do patra s dopomocí příjemce mějte ochranné pomůcky, kurýr je také bude mít - roušku a rukavice
  • služba odvoz starého spotřebiče - spotřebič mějte připravený před bytem/domem, kurýr v rámci bezpečnosti nepůjde do vašeho bytu

 

Bezkontaktní doručování

Dopravci spustili bezkontaktní doručování balíků, aby byl zamezen kontakt k oboustranné ochraně. Kurýr po vás nebude vyžadovat žádný podpis.

Vyjádření k situaci jednotlivými dopravci:

 

Kam není možné doručovat

S ohledem na omezení dopravci nedoručují na tyto PSČ adresy:

  • 783 21
  • 783 31
  • 783 81
  • 783 91
  • 784 01

 

Hlinsko a okolí

Prodejna v Hlinsku

Prodejna v Komenského ulici jako taková je kvůli nařízení vlády uzavřena, ale slouží jako výdejna pro internetový obchod, pokud při objednávce zvolíme osobní vyzvednutí.

 

Rozvozy v Hlinsku a okolí

Můžete využít telefonickou objednávku, nebo objednávku po e-mailu, kdy se s našimi kolegy domluvíte, co potřebujete a kurýr vybavený ochrannými pomůckami vám zboží v Hlinsku a okolí doveze, kam si řeknete. Pro kontakt použijte telefon: 608 009 127 (vedoucí prodejny) / 469 312 971 (telefon do prodejny) nebo e-mail roman@sporilek.cz (vedoucí prodejny) / prodejna@sporilek.cz.

 

Děkujeme za pochopení a opatrujte se. Společně to zvládneme a bude zase dobře.