Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Prodloužená záruka

Nemusíte se bát dalších nákladů na opravu spotřebiče.

Prodlužte si záruku o 1 až 3 roky - v kombinaci se zákonnou 2letou zárukou tedy na 3 až 5 let.

O co se jedná?

Prodloužená záruka vám zajistí klidný spánek a jistotu fungujícího spotřebiče až na 5 let.

Na co se záruka vztahuje:

Prodloužená záruka se vztahuje na funkční vady – jako zákonná záruka.

Na co se záruka nevztahuje:

Prodloužená záruka se nevztahuje na vady, jejichž bezplatná oprava je vyloučena i v rámci zákonné záruky, např. vady vzniklé klimatickými podmínkami či přičiněním uživatele. Podrobnější vymezení naleznete v pojistných podmínkách, které od nás při uzavírání smlouvy obdržíte.

Kdo si záruku může prodloužit?

Pouze spotřebitel, tj. každý, kdo nekupuje zboží na IČ své obchodní společnosti, nebo družstva.

 

Jak na to?

Záruku lze prodloužit ihned při koupi zboží nebo nejpozději do 14 dní od zakoupení.

1. Při vyplňování objednávky zvolte, o jakou záruku máte zájem a náš pracovník vás poté bude telefonicky kontaktovat kvůli podrobnostem pojišťovací smlouvy.

2. Pokud jste se rozhodli dodatečně, tj. až po odeslání objednávky, či do 14 dnů od koupě, kontaktuje nás na telefonním čísle 461 100 150 nebo e-mailem na obchod@sporilek.cz.

3. Při telefonickém kontaktu od vás budeme potřebovat pár osobních údajů. Následně vám spolu s výrobkem, nebo dodatečně, zašleme pojišťovací smlouvu.

4. Do smlouvy vyplníte sériové číslo výrobku (Kde nalézt výrobní číslo výrobku) a tu nám zašlete poštou podepsanou zpět. Od data doručení je prodloužená záruka platná.

 

Co dělat, když se něco porouchá?

1. V případě, že se u výrobku projeví vada v době, kdy je již platná prodloužená záruka (více než dva roky od zakoupení spotřebiče), kontaktujte v pracovní dny mezi 9. a 17. hodinou zákaznickou linku pojišťovny:

2. Operátorovi na zákaznické lince nahlásíte závadu, číslo smlouvy, sériové číslo výrobku a vaši adresu. Následně vám bude sdělena adresa a kontakt na smluvní servis. Tam bude výrobek opraven, vyměněn, nebo k vám bude vyslán servisní technik (v případě velkých spotřebičů).

3. Za opravu nebo výměnu spotřebiče nebudete nic platit, o to se postará pojišťovna.

 

Kolik to stojí?

Pojistit si můžete téměř vše, od MP3 přehrávače až po velkou americkou lednici.

Poplatek za prodloužení záruky je určen dle prodejní ceny výrobku a délce trvání prodloužené záruky. (Například: za prodloužení záruky na 5 let u pračky za 7 499 Kč zaplatíte 1 299 Kč.)

Ceny naleznete v Ceníku prodloužené záruky.

Pokud si nebudete s něčím vědět rady, neváhejte nás kontaktovat.