Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

Kontakty

Internetový obchod: 461 100 150
Prodejna v Hlinsku: 469 312 971
Bankovní účet: Fio banka - 2301223223/2010
Provozní doba: Po–Pá 9.00–16.00

Zavoláme vám

Je linka obsazená? Nechce se vám čekat? Zanechte nám telefon a my vám co nejdříve zavoláme.

Zavolejte mi

Náš tým

Kdo pro vás udělá první poslední?

Miroslav Voda

Miroslav Voda
obchod@sporilek.cz

Jednatel

„Zákazník je za každého počasí na prvním místě“, to je heslo, kterým se řídí šéf a zakladatel Spořílka Mirek. Začal ho budovat již v roce 1999. Jeho úkol je nejtěžší - starat se, aby vše fungovalo bez jediné chybičky. S tím mu pomáhá perfektně sladěný tým, který si vás, naše zákazníky, hýčká. 

Jana Sodomková

Jana Sodomková
jana@sporilek.cz

Odpovědná vedoucí

Jana patří ke stálicím Spořílkova týmu, byla s ním už od jeho prvních krůčků. Nyní pro vás zajišťuje ty nejlepší kusy od našich dodavatelů, a snaží se najít řešení v situacích, kdy váš vysněný výrobek není dostupný.
TipJak u nás nakoupit?

Kristýna Hoková

Kristýna Hoková
kristyna.hokova@sporilek.cz

Péče o zákazníky a reklamace

Týna se stará o vaše objednávky. Jakmile si u nás uděláte radost novým domácím pomocníkem, bude to právě Týna, která se postará o vaši objednávku, zkontroluje, že je vše v pořádku a dá echo do skladu, že se zasilka může nakládat a putovat k vám domů.

Erika Tichá

Erika Tichá
erika@sporilek.cz

Péče o zákazníky a reklamace

Erika je spojka pro naše zákazníky, kterým pomáhá také s reklamacemi. Zajišťuje pro ně první poslední a vyřeší i méně obvyklé žádosti. Vaše dotazy nikdy nezůstanou bez odpovědi a spokojenost našich zákazníků je pro ní výzvou, kterou se snaží každý den naplnit na 100 %.
TipMáme přehledné obchodní podmínky.

Jana Gregorová

Jana Gregorová
jana.gregorova@sporilek.cz

Podpora a poškození zboží

Naše druhá Jana je řešitelka krizí. S její pomocí žádný problém není tak velký, jak se ze začátku mohlo zdát. Umí se poprat s vašimi dotazy, a nezaskočí ji ani zboží poškozené přepravou, proto se na ní v případě potřeby neváhejte obrátit.
TipJak reklamovat? Co dělat s poškozeným zbožím?

Michaela Burešová

Michaela Burešová
michaela@sporilek.cz

Operátorka

Potřebujete s něčím poradit? Váš dotaz se dostane k Míše, která je u Spořílka od jeho začátků a zná ho jako své boty. Stará se také o zprávy a komentáře, které nám píšete na Facebooku.
TipJste našimi fanoušky na Facebooku?

Petr Kembický

Petr Kembický
petr@sporilek.cz

Hlavní nákupčí

Petr pro Spořílka nakupuje zboží. Chcete-li nám něco prodat, napište mu. Petr taky umí čarovat s cenami, takže pokud chcete lepší cenu na větší objednávku, je tu pro vás. Váš email rozhodně nebude bez odezvy. 
TipSestavím vám spotřebiče na míru.

Jan Vašek

Jan Vašek
honza@sporilek.cz

Vedoucí marketingu

Honza zná každý kout webu, žene Spořílka kupředu, stará se o reklamu a jeho hlavním úkolem je, aby byl Spořílek na internetu vidět. Pokud někdy uvidíte reklamu na Spořílka, bude v tom mít prsty. Ať už přímo on, nebo další členové jeho marketing týmu.

Matěj Nevole

Matěj Nevole
matej.nevole@sporilek.cz

Programátor

Matěj se stará o to, aby náš internetový obchod běžel ve dne v noci jako hodinky a neustále ho s Honzou vylepšuje, aby pro vás nakupování bylo pohodlnější. Pokud byste u nás narazili na nějaký technický problém, Matěj je ten, kdo vše dá do pořádku.

Katka Vodová

Katka Vodová
katka@sporilek.cz

Redaktorka Magazínu

Nejmladší členka našeho týmu je Katka, která pro vás píše články do Magazínu. Její specialitou jsou rádci, kteří z výběru každého spotřebiče udělají snadnou záležitost. 
TipNevíte, jak vybrat ten správný spotřebič?

Alena Štorková

Alena Štorková
alena@sporilek.cz

Účetní

Paní Alena se stará o pořádek ve fakturách. Jejímu bystrému oku neunikne žádná platba, a když by se přeci jen zatoulala, vždy jí dokáže objevit. Čísla pro ní nejsou jen znaky, čísla jste vy, naši zákazníci.
TipJak zaplatit za objednávku?

Petra Břízová

Petra Břízová
petra@sporilek.cz

Technická podpora k výrobkům

Petra je specialistka na technické parametry produktů. Potřebujete vědět, jakou má spotřebič energetickou třídu, jaké jsou jeho přesné rozměry nebo k čemu je ta a ta vlastnost? Kontaktujte Petru, dokáže pro váš vše zjistit a její odpovědi porozumí i laik.
TipZnáte nejoblíbenější domácí pomocníky?

Daniel Jindřichovský

Daniel Jindřichovský
dan@sporilek.cz

Technická podpora k výrobkům

Dan je parťák Petry a o spotřebičích ví vše. Potřebujete poradit s výběrem toho pravého domácího pomocníka? Dan je tu pro vás. Jeho znalosti neznají mezí, poradí vám s výběrem žehličky na vlasy i velké americké lednice.

Kamenná prodejna v Hlinsku

Dáváte-li přednost před nákupy na internetu kamenné prodejně, jsme tu pro vás.​

Roman Marek

Roman Marek
roman@sporilek.cz

Vedoucí prodejny

Roman vede naší kamennou prodejnu a kromě toho, že pro vás každý den v 8.00 odemyká dveře do našeho království, rozumí i technice. Zodpovídá většinu dotazů u výrobků a co neví, zjistí.
TipKde najdete naši prodejnu?

Monika Dopitová

Monika Dopitová
monika@sporilek.cz

Asistentka prodeje

Monika je asistentka prodeje v naší kamenné prodejně, jakou si přeje každý zákazník. Je milá, ochotná a pokud chcete čas na rozmyšlenou, nechá vám ho. Tomu, co prodává navíc rozumí, její rady tak nákupy promění v příjemnou záležitost.

Barbora Hochmanová

Barbora Hochmanová
bara@sporilek.cz

Asistentka prodeje

Bára pracuje spolu s Monikou a jsou sehraný tým. I ona je milá, vstřícná a umí poradit. Po nákupu v kamenné prodejně budete odcházet s úsměvem na rtech stejně velkým, s jakým vás naše asistentky vždy přivítají.

 

Kde nás najdete?

Internetový obchod Spořílek.cz

Elvo Hlinsko, s.r.o.
Komenského 408
539 01 Hlinsko

IČO: 25279297
DIČ: CZ25279297

Kamenná prodejna

Elektro Spořílek
Komenského 408
539 01 Hlinsko

Otevírací doba:
Po–Pá: 8.00–12.00/13.00–17.00
So: 8.00–11.00

GPS: 49°45'44.559"N, 15°54'27.006"E


Společnost je registrována v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Hradci Kralove, oddíl C, vložka 12477.