Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Kombinované sporáky s šířkou 60 cm

3 produkty
1 / 1
Product loading placeholder

Kombinované sporáky s šířkou 60 cm

no frost chladničky

Pokud máte dostatečně velkou kuchyň, kombi sporák široký 60 cm bude vhodná volba. Tento sporák kromě rychlého ohřevu pomocí hořáků s otevřeným plamenem nabízí i větší prostor pro manipulaci. Osvědčené je bílé a nerezové provedení sporáku. Pokud máte rádi jistotu, zvolte sporák s prodlouženou zárukou na 5 let.

 

Vychytávky kombinovaných sporáků

U plynu je vždy třeba dbát na bezpečnost. Volte proto modely s bezpečnostní pojistkou. Hodit se může také krycí víko, které hořáky jednoduše v případě potřeby schová. Trouby u kombinovaných sporáků jsou elektrické. Jejich nejlepší vychytávka je kruhové topné těleso a ventilátor, který umožňuje pečení pomocí horkého vzduchu.

 

Které značky vyrábějí kombinované sporáky s šířkou 60 cm?

Značku, kterou nelze nezmínit je Beko. Jejich kombi sporáky jsou cenově dostupné a přesto kvalitní. Další oblíbenou značkou, která tyto modely dodává je Hoover. Obě tyto značky nabízejí moderní spotřebiče, které splňují požadavky i náročných klientů.