461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

Sencor roboty PAUL

Příprava nápojů

413 produktů
1 / 23

Dopřejte si tu nejlepší vodu. Poradíme, jak na to!

aktualizováno: 28. 2. 2024 Katka Vodová

Filtrace vody je zdraváDnes tu máme představení možnosti, která trumfne jak balenou, tak kohoutkovou vodu. Jedná se o vodu z filtrační konvice, která přináší nejlepší výsledky. Zjistěte, v čem je přefiltrovaná voda lepší než ta z PET lahví nebo ta, kterou si natočíte doma.

Přečíst článek

Chcete, aby pro děti byl váš domov bezpečné místo?

aktualizováno: 2. 3. 2024 Iveta Brožková

Bezpečná domácnost pro děti"Nešahej na to! Nemačkej ten čudlík! Běž od toho dál! Bacha, pálí to! To není na hraní!” Jsou vám tyto fráze povědomé?

Pro děti, které jsou zvědavé a nezkušené, je svět nás dospělých plný nebezpečných nástrah. Jak z domova udělat bezpečnější místo?

Přečíst článek

S vlastním odšťavňovačem za zdravím a krásou!

aktualizováno: 22. 2. 2024 Iveta Brožková

Stále váháte nad pořízením odšťavňovače? V našem článku zjistíte, jestli je pořízení odšťavňovače vyhození peněz, nebo je naopak šetří, a co za výhody vám čerstvé domácí šťávy přináší. Jako bonus najdete v článku 2 neotřelé recepty na zdravé džusy.

Přečíst článek

Co by to bylo za Vánoce bez svařeného vína?

aktualizováno: 22. 2. 2024 Iveta Brožková

S tím, jak klesá teplota na teploměru, roste spotřeba horkých nápojů. Udělala jsem takový menší průzkum, abych zjistila, co všechno se může použít pro přípravu svařáku. Našla jsem spoustu inspirativních receptů a vybrala z nich to nejlepší.

Přečíst článek
Zobrazit všechny články z této kategorie