Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Minisporáky

8 produktů
1 / 1
Product loading placeholder

Minisporáky překvapí úsporou místa a multifunkčností

no frost chladničky

Řešíte problém s nedostatkem místa, třeba na chalupě, na studentském bydlení nebo malém bytě? Skladný minisporák vaše trápení může vyřešit. Existují dva druhy - buď minisporák, který nabízí funkci pečení, nebo varianta, u které ještě najdete i elektrické plotýnky, takže budete moci nejenom péct, ale i vařit. Sfouknete tak dvě mouchy jednou ranou a ušetříte hodně místa.

 

Kvalitní minisporáky nabídnou i široké příslušenství

Za standardní vybavení minisporáků se dá považovat plech na pečení, ten najdete u velkého množství těchto skladných kuchyňských pomocníků. Druhé nejčastější příslušenství je pak rošt. Pro opravdové fajnšmekry se pak hodí i grilovací otočná jehla, na které si můžete připravit třeba lahodné grilované kuřátko.

 

Podle čeho minisporák vybrat? Klidně podle značky

Značka totiž je zárukou kvality u každého spotřebiče, tedy i u minisporáků. V naší nabídce máme několik prověřených značek. Oblíbená je rozhodně značka ECG, která nabízí snadné ovládání a kvalitní pečení. Zákazníci si chválí také značku Sencor, JATA i DeLongi.