Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Komínové digestoře, odsavače par

Nejprodávanější

1
Beko hca 62541b 50x50
Beko HCA 62541B více než 5 ks skladem - u vás zítra
Komínový odsavač par Beko se 4 rychlostmi, LED osvětlením a dotekovým ovládáním.
9 790 Kč
2
Philco pew 305 x 50x50
Philco PEW 305 X + bezplatný servis 3... jen 2 ks za tuto cenu - u vás zítra
Komínový odsavač par Philco se třemi stupni výkonu, tlačítkovým ovládáním a LED osvětlením.
4 490 Kč
3
Philco pew 626 cg 50x50
Philco PEW 626 CG + bezplatný servis ... jen 2 ks za tuto cenu - u vás zítra
Komínový odsavač par Philco s tlačítkovým ovládáním, LED osvětlením a třemi stupni výkonu.
4 990 Kč
89 produktů
1 / 5
Product loading placeholder

Kvalitní komínová digestoř či odsavač par je základ

no frost chladničky

Každá kuchyň, v které se vaří, by měla být vybavena digestoří. Díky ní a filtrům v ní obsažených dostanete ze vzduchu většinu pachů, tukových částic a vodních par. Komínová digestoř se navíc díky svému designu dost často stává výstavním kouskem kuchyně.

Můžete si vybrat způsob ovládání - nejvíce variant se ovládá tlačítky, ale posuvné či dotykové ovládání není výjimkou. Komínovou digestoř využijete i jako zdroj osvětlení, nejčastější volba je halogen.

 

Jaké parametry u komínové digestoře sledovat?

Určitě je vhodné mít zpětnou klapku, díky které se vám skrz digestoř nebude dostávat do místnosti vzduch zvenčí. Pokud máte problém s vyvedením trubek mimo místnost, oceníte u odsavače recirkulaci. Pro údržbu digestoře a její perfektní stav i v průběhu času oceníte ukazatel nasycení tukového filtru a ukazatel nasycení uhlíkového filtru. Díky tomu budete přesně vědět, kdy je načase tyto filtry vyměnit.

 

Na co ještě při výběru komínové digestoře dát pozor?

Určitě je dobré řídit se při výběru podle značek. Přeci jen ověřená značka s delší tradicí je podle všech předpokladů záruka kvalitnějšího spotřebiče. Za nás určitě doporučíme digestoře Beko, neméně oblíbené jsou odsavače Philco a v poslední době se hodně rozmohla značka Candy, která je funkční a má i skvělý design.