Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Elektrické grily

Nejprodávanější

1
Sage bgr200 50x50
Sage BGR200 + 3 roky záruka 3 ks skladem - u vás 8. 7.
Kontaktní gril Sage s nastavitelnou teplotou a nepřilnavou grilovací plochou.
2 490 Kč
2
Sage bgr820 50x50
Sage BGR820 + 3 roky záruka jen 2 ks za tuto cenu - u vás 8. 7.
Elektrický gril Sage s LCD displejem a vyjímatelnými grilovacími deskami. Časovač, volba kontaktního či otev...
7 990 Kč
3
Sage ssg600 50x50
Sage SSG600 + 3 roky záruka jen 2 ks za tuto cenu - u vás 8. 7.
Kontaktní gril Sage s nepřilnavým povrchem a nastavitelnou výškou grilovacích desek pro přípravu různých dru...
2 490 Kč
24 produktů
1 / 2
Product loading placeholder

S elektrickým grilem grilujte v létě i v zimě

Kvalitní elektrické grilyPokud máte rádi grilované specialitky, určitě si zamilujete elektrický gril. S ním je můžete připravovat celoročně, protože je můžete používat i uvnitř, třeba v kuchyni. Elektrické grily také ocení majitelé bytů, kteří vůbec možnost venku grilovat nemají. Navíc jsou rozpálené hned, a nemusíte se starat o udržování tepla.

 

Které typy grilu známe?

Nejběžnějším elektrickým grilem je stolní gril. Ten můžete mít třeba uprostřed stolu a grilovat na něm velké množství potravin. Další typ, který se stává stále více populární, je ten kontaktní. Ten griluje jak nahoře, tak dole, takže jsou pokrmy připravené rychle a rovnoměrně. Zajímavou kombinací je stojanový/stolní gril, který je variabilní a jde použít buď jako klasický stolní gril, nebo jako stojanový, který můžete mít volně v prostoru.

 

 

Značky elektrických grilů

Znáte značku JATA? Pokud ne, měli byste to napravit. Jata totiž nabízí mnoho grilů, a to opravdu povedených. Další značky, které elektrické grily vyrábějí, jsou Sencor, Philips, Russell Hobbs nebo třeba Catler a Tefal.