Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

AKTUÁLNĚ: Spořílek.cz funguje s drobnými omezeními. Spustili jsme bezkontantní doručování. V provozu je i naše výdejna v Hlinsku.
více info

Indukční sporáky

0 produktů
1 / 1
Product loading placeholder

Kvalitní indukční sporáky zvládnou každý test

no frost chladničky

Pokud od své varné desky očekáváte velmi rychlé rozehřátí a minimální energetické ztráty, ideální typ pro vás bude indukční deska. Další velká výhoda indukčního sporáku je velmi snadná údržba, protože pokud by vám něco náhodou vykypělo z hrnce, u indukce se to nikdy nepřipálí.

Tyto sporáky se nejčastěji vyrábějí v luxusnějším nerezovém provedení, pár kousků najdete i v barvě bílé.

 

Prémiové vlastnosti indukčních sporáků

Pokud chcete používat horkovzdušné pečení, dívejte se po parametru ventilátor. Chutné pokrmy připravíte také díky grilu. Pokud máte rádi přehled, vybírejte sporák s ukazatelem zbytkového tepla. Jednodušší manipulaci s pokrmy v troubě zajistí teleskopické výsuvy. Standardem je dnes již také integrovaná minutka a hodiny.

 

Top značky indukčních sporáků

Nejluxusnější model nabízejí značky Hotpoint Ariston a Amica. Od Amici ale seženete i cenově dostupnější sporák. Velmi příjemné ceny nabízí na tyto sporáky také značka Beko. Občas nové povedené modely nabídne také značka Mora a Gorenje.