461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

jarní výprodej jarní výprodej

Vysavače - bezsáčkové, s vodní filtrací, sáčky a další příslušenství

967 produktů
1 / 54

Tajná zbraň na boj s nepořádkem

aktualizováno: 20. 5. 2024 Katka Vodová

Jak bojovat s nepořádkemSnažíte se zlikvidovat nepořádek ve svém domově, ale v tomto nerovném souboji dosahujete maximálně na remízu? Máme pro vás super tajnou zbraň, se kterou z vás rázem bude vítěz a váš domov bude krásně čistý.

Přečíst článek

Zlikviduji pro vás chlupy, značka: dokonale

aktualizováno: 20. 5. 2024 Iveta Brožková

Jak se zbavít zvířecích chlupůBojkotuje váš chlupatý domácí mazlíček veškeré snahy, které vynakládáte v cestě za čistou domácností? Máme pro vás výborného domácího pomocníka, který se nezalekne chlupů ani bláta, které nemilosrdně odstraní jak z koberců, tak z čalouněného nábytku.

Přečíst článek

Jak se zbavit zvířecích chlupů?

aktualizováno: 19. 5. 2024 Iveta Brožková

Jak se zbavit chlupů ze zvířatMáte už dost toho, že každý kousek oblečení je od chlupů a ostatní vás na to pořád upozorňují? Děsíte se toho, že vaši hosti ve večeři najdou chlup? A aby toho nebylo málo, budou odcházet tak zachlupacení, až vám bude hanba? Vyhlaste chlupům válku!

Přečíst článek

6 tipů pro velikonoční úklid, které vám usnadní práci

aktualizováno: 16. 5. 2024 Iveta Brožková

Velikonoční úklidVelký jarní úklid není jen o čistých oknech, úklid domova terapeuticky působí i na duši. Aby uklízení nebylo naplněno stresem a vy si zvládli kromě pořádku obydlí udělat i pořádek v duši, využijte našich rad a tipů, které úklid zjednoduší a zlepší.

Přečíst článek
Zobrazit všechny články z této kategorie