Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

TEST page - no index

Spořílkův výprodej ze skladu - Hlinsko 25. září

Plánujete si pořídit nový domácí spotřebič? Tak to nedělejte! Nekupujte žádné spotřebiče! V Hlinsku totiž v sobotu 25. září vyprodáváme už tradičně část našeho skladu, kde si nového pomocníka do domácnosti pořídíte za nejvýhodnější cenu široko daleko. Zastavit se za námi můžete mezi 10. a 16. hodinou, podrobné informace naleznete níže.

 

Co všechno ve výprodeji najdete?

Pračky, ledničky, myčky, sporáky, jízdní kola, zahradní nábytek, sušičky mrazáky ... a mnoho dalšího ve stovkách kusů od desítek značek.

Nabízíme loňské modely, zboží s poškozeným obalem, které je naprosto v pořádku, ale nemůžeme ho poslat přepravní službou, ale i zboží s kosmetickou vadou. Pokud vám nevadí třeba škrábanec na boku ledničky, který nemá vliv na funkci, ušetříte i tisíce korun. Na vše poskytujeme 2letou záruku, ale můžeme vám záruku prodloužit až na 5 let.

 

Vezměte si hotovost

Ve skladu nemáme platební terminál, vemte si tedy, prosím, hotovost.

 

Registrujte se a dostanete dárek

Každý, kdo se registruje, obdrží emailem poukázku na 24 kusů AA baterií Varta v hodnotě 329 Kč. 

*1 osoba si může vyzvednout pouze 1 dárek, a to i v případě, že byste se registrovali na více vašich e-mailů

 

Malá ukázka toho, co vyprodáváme

Na našem výprodeji máme stovky kusů zboží, není v našich silách vám ukázat vše, ale pro představu se podívejte na ukázky níže.

Malá ukázka

01
02
03
04
05
06
07

 

Výprodej přímo ze skladu

Zboží bude tolik, že to nemůžeme nikam vozit, ale budeme prodávat přímo v našem skladě na adrese Třebízského 92 v Hlinsku.

Budeme vás očekávat v sobotu 25. 6. mezi 10. a 16. hodinou.