Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Indukční sporáky s šířkou 60 cm

2 produkty
1 / 1
Product loading placeholder

Indukční sporáky s šířkou 60 cm

no frost chladničky

Nemusíte řešit každý centimetr místa ve vaší kuchyni? Dopřejte si pohodlnější vaření a pečení díky širšímu indukčnímu sporáku. Rozdíl 10 cm se může zdát sice malý, ale věřte, že ho poznáte a budete rádi, že širší sporák máte.

I u těchto modelů využíváte všech benefitů, které indukční desky nabízejí. Především rychlosti ohřevu, úspoře energie a také snadné údržbě, protože na indukci se vám prostě nic nepřipálí.

 

Jaké funkce indukční sporáky nabízejí?

Dnes už nikdo nechce troubu bez ventilátoru, díky kterému lze péci pomocí horkého vzduchu. Gurmáni zase ocení gril, díky kterému lze připravit opravdu chutné pokrmy. Základní výbavou moderního sporáku je také minutka a hodiny.

 

Oblíbené značky indukčních sporáků s šířkou 60 cm

Královnou mezi značkami domácích spotřebičů je značka Beko, která nabízí skvělé nejenom indukční sporáky. Luxusní modely najdete od značky Hotpoint Ariston, kterému snad není co vytknout. I značka Amica si dala záležet, a její sporák musíme vyzvednout.