Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Ostrůvkové digestoře, odsavače par

11 produktů
3 / 1
Product loading placeholder

Ostrůvkové digestoře jsou designový skvost

no frost chladničky

Pokud od digestoře neočekáváte pouze odstranění všech kuchyňských pachů, ale zároveň chcete, aby digestoř i dobře vypadala a ladila k ostatnímu vybavení, určitě přemýšlíte o ostrůvkové digestoři. Ta se nejčastěji ovládá pomocí tlačítek nebo dotykem a záleží jen na vás, čemu dáte přednost. Vybrat digestoř lze i podle barvy, i když nejčastěji mají zákazníci zájem o nerezové modely.

 

Čím by měla být ostrůvková digestoř vybavena?

Někdo jistě ocení recirkulaci, protože s ní vyřešíte problém při nemožnosti odvodu vzduchu ven z místnosti. Lze se zaměřit i na další parametry, třeba zpětná klapka je velmi užitečná.

 

Z jakých značek ostrůvkových digestoří vybrat?

Na tuto otázku neexistuje snadná odpověď, protože každý preferuje něco jiného. Doporučit lze však určitě značku Philco, která má kromě digestoří perfektní i další kuchyňské spotřebiče. Čím dál oblíbenější jsou pak digestoře značky Candy, které jsou navíc i designový skvost. U nás najdete i další značky odsavačů různých typů, nabídka je široká.