Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Lednový výprodej

Vysavače s vodní filtrací (vodní vysavače)

0 produktů
1 / 1
Product loading placeholder

Vysavače s vodní filtrací - vodní vysavače

Chcete vysavač, jehož účinnost je 99 %? Volte variantu s vodní filtrací. Tyto vysavače jsou ideální pro alergiky a vyzvihnout lze určitě i stálý sací výkon. Skvělé je, že nemusíte kupovat žádné sáčky a tento vysavač umí dokonce příjemně zvhčit vzduch.

 

Na jaké parametry se při výběru zaměřit?

Pokud chcete mít vysavač s vodní filtrací k více účelům, zvolte ten, který umí šamponování a hloubkové čištění koberců a čalounění. Určitě oceníte, že tyto vysavače umí také vysávat tekutiny a kaly. Příslušenství, především hubice, z vysavače vytvoří multifunkčního pomocníka. Máme hubice na ložní prádlo, štěrbinové hubice, hubici kartáčovou či na čalounění.

 

 

Značky nabízející vysavače s vodní filtrací

U této kategorie máte na výběr ze dvou značek. Tou první je nejoblíbenější značka vodního vysavače - značka LIV, která nabízí skvělého pomocníka za bezkonkurenční cenu. Další vodní vysavače představuje značka Zelmer, což je značka s dlouhou historií, která vytvořila během své existence mnoho patentů. Obě tyto značky nabízejí vysavač s Hepa filtrem, jehož schopnost zachycování nečistot je fenomenální.