Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Zavařovací hrnce

1 produkt
1 / 1
Product loading placeholder

Zavařovací hrnec je skvělý na zavařování

Máte rádi vlastní zásoby džemů, nakladaných okurek, různých zeleninových směsí nebo třeba ovocných kompotů? V tom případě by se vám určitě hodil zavařovací hrnec, který zvládne najednou zavařit i několik desítek sklenic. Ale to ještě zdaleka není vše. 

 

Zavařovací hrnce toho umí mnohem více

V tomto hrnci připravíte například velké množství svařeného vína, což se hodí při nejrůznějších zimních akcích. Zavařovací hrnce také využijete při velkých oslavách a jiných společenských akcích, kde je třeba pohostit mnoho lidí. Připravíte v něm totiž v klidu třeba guláš a mnoho dalších pokrmů, klidně přes 20 litrů najednou. V hrnci vám navíc zůstane vše teplé jak jen dlouho budete chtít. 

 

 

Jakou značku zavařovacího hrnce vybrat?

Zavařovací hrnce nejsou tak běžným spotřebiče, proto ani jejich značky nejsou tak běžné a známé. My nabízíme hrnce od značky Guzzanti, dále pak od Rommelsbacher a nebo Severin, takže i zde je z čeho vybírat.