461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

Články z kategorie Sušičky prádla

Zobrazit produkty z kategorie Sušičky prádla

Infografika: Jaké jsou výhody sušičky na prádlo?

aktualizováno: 10. 7. 2024 Katka Vodová

susicky na pradloSušička prádla je skvělý pomocník, ale víte o všech jejich výhodách? To se dozvíte v naší nové infografice.

Přečíst článek

13 klišé o sušení prádla

aktualizováno: 13. 7. 2024 Katka Vodová

mýty o praníJedna paní povídala, že sušička na prádlo…“ Tak tahle ne!

Pojďme se podívat, co je na těch otřepaných frázích o sušení prádla pravdy, co je omyl a co zase mýtus

Přečíst článek

Jak používat sušičku na prádlo

aktualizováno: 9. 7. 2024 Iveta Brožková

Jak používat sušičku prádlaSušička na prádlo je v dnešní době neocenitelný domácí pomocník, a to ať už jste maminka na mateřské dovolené nebo vytížený podnikatel. Hlavní benefity jsou ušetřená práce a čas, kterého nemá nikdo nazbyt.

Přečíst článek

Nejsem tak bohatý, abych si mohl pořídit levnou sušičku!

aktualizováno: 9. 7. 2024 Katka Vodová

Kolik stojí úsporná sušičkaNejvětší chybou při výběru sušičky je to, že si pořídíte nějakou velmi levnou. Vím, že se tomu těžko odolává. Hned vám ale řeknu, proč vám levná sušička spíše bere, než dává. Z nízké investice se totiž postupem času stane noční můra.

Přečíst článek

Jak se zbavit zvířecích chlupů?

aktualizováno: 13. 7. 2024 Iveta Brožková

Jak se zbavit chlupů ze zvířatMáte už dost toho, že každý kousek oblečení je od chlupů a ostatní vás na to pořád upozorňují? Děsíte se toho, že vaši hosti ve večeři najdou chlup? A aby toho nebylo málo, budou odcházet tak zachlupacení, až vám bude hanba? Vyhlaste chlupům válku!

Přečíst článek

Víte, jaká evropská značka vyrábí elektro přes 70 let?

aktualizováno: 12. 7. 2024 Katka Vodová

Domácí spotřebiče CandyJe to značka, která ví, jak na to. Její pračky perou na 20°C stejně dobře jako jiné při 40. Lednice mají nulovou zónu, která potraviny drží čerstvé dlouhé dny. Pozadu nejsou ani myčky, ty jsou tak velké a flexibilní, že v klidu umyjí i pizza talíře.

Přečíst článek

Infografika: 7 triků, jak mít prádlo jako ze škatulky

aktualizováno: 6. 7. 2024 Katka Vodová

Tipy na praní a sušení prádlaPovažujete se za mistry v praní a sušení prádla? Možná vás ale i přesto překvapí tipy jako jsou džíny v mrazáku, čištění pomocí pěny na holení nebo že se i k praní používá ocet.

Přečíst článek

Test 3 nejoblíbenějších sušiček zimy 2015/2016

aktualizováno: 16. 7. 2024 Katka Vodová

Rádi máme přehled o tom, co prodáváme. Rozhodli jsme se proto udělat test momentálně nejoblíbenějších sušiček z naší nabídky a zjistit, co od nich můžete očekávat. Nechybí ani přehledné porovnání spotřeby a speciálních programů.

Přečíst článek

Maminky s dětmi, zbystřete! 5 problémů, které vám se sušičkou odpadnou

aktualizováno: 16. 7. 2024 Katka Vodová

Malé děti jsou radost, ale i velká starost. S domácími pomocníky si to ale můžete o dost ulehčit. Bez pračky (a dnes už i myčky) si život určitě nedokážete představit. Ale co taková sušička? Víte, kolik času, dřiny, energie a starostí vám ušetří? Věnujte se dětem, nebuďte otrokyní hromad s prádlem.

Přečíst článek