461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

Patříme mezi nejlépe hodnocené e-shopy

To, že si za kvalitou našich služeb stojíme a snažíme se být lepší a lepší, dokládá množství certifikátů, které jsme i díky vám získali. Můžete si tedy být jistí, že nákup u nás proběhne hladce.

 

Ověřeno zákazníky - proklepli jste nás

Nezávislá služba Heureka.cz radí zákazníkům, co si koupit a kde nakoupit. Díky vašemu hodnocení doporučujete i náš obchod Spořílek.cz. Ceníte si nás na 96 %.

Jste to právě vy, kdo přispívá ke kvalitě nakupování na internetu. Po nákupu můžete svou spokojenost s naším obchodem projevit napsáním recenze.

Ocenili jste nás zlatem

Dlouhodobě patříme mezi nejlépe hodnocené obchody na Heurece. Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky obdrží pouze prestižní e-shopy, které mají dlouhodobě vynikající výsledky a skvělá hodnocení. Jsme rádi, že mezi ně patříme.

 

 

Garance nákupu - patříme mezi nejkvalitnější e-shopy

Heureka.cz také internetové obchody společně se zákazníky testuje. Nás jste také otestovali a náročné podmínky jsme splnili. Nákup u nás tedy proběhne bez problémů a za to nám byl udělen certifikát.

Buď můžete nakoupit přes náš e-shop, nebo rovnou na Heureka.cz, kde si vyberete zboží a jako prodávajího zvolíte nás. A právě pro nákup přes Heureku jsme obdrželi certifikát Garance nákupu. Ten mají jen nejkvalitnější české e-shopy a zaručuje, že nákup proběhne v pořádku za jasných podmínek a pokud se vyskytne nějaký problém, vyřešíme ho.

 

 

APEK - Nákup u nás je i právně 100% v pořádku

APEK (Asociace pro elektronickou komerci) sdružuje české online podnikatele a zaměřuje se především na právní oblast internetového obchodování. Členy jsou pouze přední české e-shopy. 

APEK e-shopy také testuje a těm kvalitním udělí certifikaci. My jsme všechny podmínky splnili a certifikaci "Česká kvalita" opakovaně získali.

Nákup u nás je tedy plně v souladu s českou legislativou. I tajným testovacím nákupem ze strany APEKu jsme bez problému prošli.

 

 

Shop roku - Patříme mezi nejlepší české e-shopy

Heureka.cz každoročně pořádá soutěž Shop roku o nejlepší české internetové obchody.

Spořílkovi se v letech 2011, 2012 a 2013 podařilo probojovat mezi finálovou "pětku" těch nejlepších e-shopů z oblasti elektroniky a domácích spotřebičů.

Můžete si být tedy jisti, že nákup u nás je opravdu bezproblémový a naše služby špičkové.