Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00

Jak se zbavit námrazy v lednici jednou provždy?

aktualizováno: 2. 6. 2019 Katka Vodová

Jak se zbavit námrazyTohle známe asi všichni. V mrazáku je vrstva námrazy a šuplíky ani nejdou zasunout. Děsí vás představa celého dne zabitého odmrazováním a uklízením následné spouště? Navíc ještě vymyslet, co se zásobami. S tím vším může být jednou provždy konec.

 

 

 

Vážně chcete být otrokem své lednice?

Představte si, že to takhle být nemusí. Že někdo vymyslel ledničku, která nikdy nenamrzne. Díky tomu by zdlouhavé a nepříjemné odstraňování námrazy bylo navždy minulostí. Nemuseli byste si kvůli němu v kuchyni dělat spoušť, kterou budete muset uklízet zase jen vy. Nemuseli s prosíkem chodit za sousedy, jestli se k nim nevejdou vaše zásoby, případně se spoléhat na termotašky a modlení.

Svůj volný čas, kterého v dnešní uspěchané době máme každý čím dál méně, byste mohli trávit lépe. Třeba výletem do ZOO, který jste dětem slíbili už minulé léto nebo romantickou procházkou zakončenou v oblíbené kavárně.

 

 

Nechce se mi to celé číst

Ukažte mi rovnou ten zázrak, co mě zbaví odmrazování →

 

 

Která značka přišla s řešením, které ulehčí váš život?

Věřte nebo ne, výrobci ledniček se snažili systém zabraňující namrzání uvést na trh několik let. Nutno přiznat, že se to jednotlivým značkám povedlo různě úspěšně. Při cestě k beznámrazové lednici nejprve řešili problém s vyšší spotřebou energie oproti klasickému chlazení. Pak si také museli poradit s nepříjemnou hlučností a nakonec s osycháním ovoce a zeleniny.

 

Někomu se povedlo odstranit všechny problémy, někomu ne. Přeci jen není lednička jako lednička. Jednoznačně nejlépe si s produkcí chladniček s beznámrazovým systémem poradila značka BEKO. Ta se i díky tomu těší čím dále větší oblibě nejenom v českých domácnostech.

 

Beznámrazový systém přináší ještě jednu výhodu, a rozhodně ne malou. Je jí úspora za elektřinu. To, kolik vás provoz lednice bude stát, totiž není jen o počtu plusek. I sebeúspornější lednice se už s 1 cm námrazy změní v nenasytnou a její spotřeba jde prudce nahoru. Odborníci se shodují na růstu spotřeby takové lednice až o 75 %. S lednicí od Beka můžete zůstat ledově klidní. Protože komu lednice nenamrzá, toho účty za elektřinu děsit nemusí.

 

Nejlepší no Frost ledničky

 

Jestli si myslíte, že takto vybavená lednička musí stát majlant, tak jste na velkém omylu. I takto špičkové vlastnosti můžete pořídit za rozumnou cenu.

Její přínosy oceníte hned, co jí zapojíte. Víte proč? Už nikdy totiž nebudete muset řešit nepříjemné odsekávání ledu spojené se zdlouhavým čekáním, až vnitřek lednice s mrazákem úplně roztaje. Vyhnete se také potopě v kuchyni, protože bez ledu nebude ani voda. Tím pádem vaše kuchyně zůstane uklizená a hlavně provozu schopná.

 

Nebylo by krásné ušetřit moře času a stresu? A navíc se vyhnout i otravování sousedů a příbuzných, jestli zmrazeným potravinám poskytnou na chvíli náhradní domov. Lednici s mrazákem totiž nebude nutné nikdy vypínat a zásoby budou moci stále být ve svém oblíbeném chládku. 

Jak se zbavit zápachu v ledniciTím ale vychytávky lednice od Beka nekončí. Nesnášíte, když se vám v lednici promíchávají pachy a zbytek koláče je pak cítit jako hovězí na česneku? Nebo když lednici zamoří zkažené zásoby, které jste nestihli sníst včas a nějakou dobu se jim před vámi zdárně dařilo schovávat? V tom případě se můžete zaradovat. I s tím si tato lednice díky chytrým funkcím poradí.

Poděkuje vám váš nos, který nebude nic dráždit, a vaše peněženka. Likvidaci se totiž kromě pachů nevyhnou ani bakterie, díky čemuž se potraviny budou kazit mnohem pomaleji. Případů, kdy se jídlo musí kvůli nepoživatelnosti vyhodit, významně ubude.

 

 

Už to nechci dočítat

Zobrazit lednici, která všechno tohle nabízí →

 

 

Velký průzkum lednic na trhu aneb našli jsme vítěze

V poslední době jsme porovnávali desítky chladniček, které jsou k dispozici na českém trhu. Máme dobrou zprávu, našli jsme jednoznačného vítěze. Ptáte se, čím nás ona lednice uchvátila? Že jste to vy, tak vám to prozradíme. Hned teď.

 

Beznámrazový systém známý pod označením No Frost jsem vám už představil a ano, stojíme si za tím, že značka Beko vynalezla ten nejlepší na trhu. S ním se s odmrazováním můžete navždy rozloučit. Věřím, že toto loučení rozhodně těžké nebude. Zamávat můžete i bakteriím a pachům, pro ně v této lednici také není už místo. Místo toho se můžete těšit na ovoce a zeleninu jako právě utrženou ze zahrádky.

 

 

Lednice je navíc vybavena funkcí rychlého mrazení, s kterou vyrobíte třeba kostky do míchaných nápojů rychlostí mrknutí oka. Stále při ruce bude i oblíbené vychlazené vínečko, které díky držáku na lahve nebude zabírat prostor.

 

Jistě oceníte i takové vychytávky jako je nulová zóna, s kterou zelenina vydrží dlouho čerstvá nebo externí displej, na kterém si nastavíte chod lednice podle svého přání. Navíc vás tato chytrá mašinka také sama na ledasco upozorní.

 

Třešničkou na dortu je pak její luxusní vzhled. Nikdo jí jen tak nepřehlédne a můžete si být jistí, že přátelé vám budou závidět. Designová lednice posune celou kuchyň zase o úroveň výš. Pokud je pro vás spíše než vzhled důležitá životnost, také zbystřete pozornost. Lednice od Beka mají minimální poruchovost. Můžete tak v klidu spát a zbytečně se nestresovat, kdy se co porouchá a kolik vás to bude stát. 

 

Život je příliš krátký na kompromisy. Pokud nechcete být otrokem své lednice, ale naopak hledáte spolehlivý a bezúdržbový kus, do kterého se zamilujete pokaždé, když půjdete kolem, chytrá lednice od Beko je ta pravá. Nebylo by krásné mít zase o pár starostí méně?

 

Jsem pašák, přečetl jsem to celé

Chci vidět tu úžasnou lednici, co mi usnadní život →

 

 

Katka Vodová

Autorka: Katka Vodová
katka@sporilek.cz
Facebook Spořílek.czTwitter Spořílek.czYoutube Spořílek.czGoogle Plus Spořílek.cz

Jsem zatím stále školou povinná, do Magazínu tak přispívám pouze ve svém volném čase. Zjistila jsem, že spoustě lidí dělá problémy výběr elektro spotřebičů, snažím se proto pro ně psát přehledné rádce, kteří výběr usnadní. Občas také přidám článek s tipy do domácnosti.

Kategorie článku