Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

Proč patří pračky Beko mezi nejoblíbenější na trhu?

Beko pračky u Spořílka prodáváme už léta letoucí. A není to náhoda. Vy jste si je totiž oblíbili, protože za férovou cenu dostanete hodně muziky. Pračky Beko disponují chytrými technologiemi, mají skvělé hodnocení a nízkou poruchovost. Vybrali jsme několik dalších důvodů, proč jsou tak oblíbené.

 

Praní na půl roku zdarma

Pokud si pračku Beko pořídíte u Spořílka, dostanete jako dárek k nákupu dvě velká balení pracího gelu Ariel, se kterým máte praní až na půl roku gratis. Prací gel vám pošleme rovnou s pračkou, nemusíte nikde nic vyplňovat.

 

1. Mají pořádnou páru

Poradí si s odolnými skvrnami, bakteriemi a usnadní žehlení

Pára SteamCure pomáhá v průběhu cyklu odstranění odolných skvrn tím, že pronikne hluboko do tkaniny, skrvny odmočí a umožní jejich vyprání.

Během odstředění zase zabraňuje pomačkání prádla, čímž usnadní žehlení, dokáže odstranit až 99,9 % alergenů včetně bakterií a virů a umí také osvěžit jinak čisté prádlo bez nutnosti praní.

Páru Beko pračka využívá i pro samočištění. Program DrumClean+ odstraní z pračky veškeré zbytky prášku, vláken z textilu a aviváže mnohem lépe. K čištění využívá páru, která účině odstraní přischlé zbytky. Výsledkem je čistší prádlo i delší životnost pračky.

 

 

 

2. Výkonný a spolehlivý motor s 10letou zárukou

Tichý provoz, dlouhá životnost a nízká životnost, to je, oč tu běží

Srdcem praček je motor a aby takové srdce dlouho běželo, musí být spolehlivé. Proto mají pračky Beko ProSmart™ invertorový motor, který svým elektromagnetickým způsobem fungování zaručuje nehlučný provoz, dlouho životnost a nízkou spotřebu.

Během odstředění zase zabraňuje pomačkání prádla, čímž usnadní žehlení, Je tak šetrný k vašemu oblečení, peněžence i životnímu prostředí.

 

 

 

3. Vypráno za rekordních 28 minut!

Málo času a hromada prádla? Beko pračka to zvládne.

Plný koš prádla a málo času nemusí být námět na horor. S programem Denní Express můžete vyprat plnou pračku prádla při 30 °C už za 28 minut a strašáka v podobě prádleního koše přeperete levou zadní během chvilky.

 

 

 

4. Šetrně, ale důkladně

Nemusíte bát ani zatrhnutí silonek

Buben AquaWave® má speciální vzorek bubnu, se kterým se nemusíte bát ani zatrhnutí silonek. Postará se o šetrné, ale důkladné vyprání, aby byly vaše oblíbené kousky čisté a stále jako nové.

 

 

 

5. Ovládání vaším telefonem

Pokrok prostě nezastavíte

Stáhněte si další prací programy - stačí jen nainstalovat aplikaci HomeWhiz do vašeho chytrého telefonu a spárovat ji s pračkou Beko přes Bluetooth.

Pak už můžete začít upravovat a stahovat další programy, ovládat pračku přes telefon, nebo si vyhledat návody a rady na nejefektivnější praní.

 

 

 

Bonus: perte se Spořílkem půl roku zdarma!

Pokud si Beko pračku pořídíte u Spořílka, dostanete od nás jako dárek 2 velká balení pracího gelu Ariel gratis. A ty vám pošleme rovnou s pračkou, nemusíte nikde nic vyplňovat.