461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

O nás

Jsme obchod s domácími spotřebiči, kde jste na prvním místě vy, ne pračka nebo lednička.

 

Trocha statistiky

203 586

zákazníků

od našeho

vzniku

25 let

na českém trhu

s elektronikou

15 862

druhů

zboží skladem

vzniku

 

Náš příběh

Všechno začalo v roce 1999, kdy byla firmou ELVO Hlinsko s. r. o. založena kamenná prodejna s elektrospotřebiči fungující dodnes. V roce 2004 se k ní připojil internetový obchod Spořílek.cz, který pohotově reagoval na rozjezd eshopů v Čechách a dokázal upevnit svou pozici již v období, kdy byly internetové obchody ještě v plenkách. Tvrdá práce celého týmu se vyplatila, a Spořílek ustál i ekonomickou krizi.

V roce 2010 jsme se rozhodli pro zásadní úpravu vzhledu, což se může zdát jako detail, ale i díky tomu jsme se zvládli postavit i mnohem větší konkurenci. Nové příjemné prostředí pro nákupy se vyplatilo a v rozjetém vlaku čistého, přehledného eshopu pokračujeme i nadále. 

 

Náš sortiment

A co všechno vám vlastně umíme dodat? Zmínit musíme určitě velkou bílou techniku, takové pračky a sušičky, to je naše. Pozadu nejsou ani ledničky, včetně tech amerických, a myčky. Naší další specialitou jsou vestavné spotřebiče, s radostí pro vás tvoříme sety na míru. Ve Spořílkovi toho pro vás máme připraveno mnohem více - televize, vysavače, telefony, … Možná vás to překvapí, ale nabízíme také široký sortiment pro domácnost a zahradu. Máme tisíce výrobků, pro každého něco.

 

Naše výhody

Spojuje nás vášeň pro perfektní služby, a tak neustále pracujeme na vylepšeních. Zakládáme si na bezchybné komunikaci a dostatku informací, které udělají nákupy z domova ještě snazší. Kromě kvality nám záleží na rychlosti, což nás odlišuje od konkurence. Díky vlastnímu skladu můžeme zboží expedovat dříve, než ostatní a zboží vám doručíme kamkoliv po celé ČR.

Pořád váháte, zda jsme pro vás dost dobří? Přečtěte si reálné recenze našich zákazníků a prohlédněte si certifikáty, kterými se mile rádi pochlubíme. Každý zákazník je pro nás ten nejlepší, a proto se snažíme i my být tím nejlepším obchodem pro něj.

Chcete se dozvědět více o našem týmu? Pokračujte na Kontakty.