Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

PPL - Sprint standardní doručení

Přepravce PPL Sprint vám standardně zboží doručí před vchodové dveře, nebo první branku. Nabízí ale i výnos do patra a odvoz starého spotřebiče.

Jak to bude probíhat

1. Pokud objednáte v pracovní den do 15.00 zboží, které máme skladem, budete ho mít další pracovní den doma. Přepravce PPL Sprint garantuje doručení následující pracovní den od odeslání zásilky. Více o rychlosti dodání.

Dopravce vám zboží doručí před váš dům, v případě oploceného pozemku před první branku plotu.

2. Dopravce doručuje mezi 8. až 17. hodinou a bude vás předem telefonicky kontaktovat. Přesnou hodinu dodání bohužel nedokážeme garantovat.

3. Služba PPL Sprint vám zašle informativní e-mail s odkazem, kde budete moci zásilku sledovat.

Převzetí u vás doma

Při doručování zkontrolujte, zda není obal výrobku poškozen. Pokud bude jevit známky poškození, máte na výběr 2 možnosti:

  • zboží nepřebírejte a kontaktujte nás
  • napište do přepravního protokolu, že zboží přijímáte s výhradou a uveďte, že je obal poškozený

Pokud po rozbalení zjistíte poškození výrobku, neprodleně nás kontaktuje. Nevyhazujte obalový materiál, pro uplatnění náhrady škody bude třeba vyfotografovat kromě výrobku také obal.

Kolik to stojí?

Cena přepravy je 249 Kč + 49 Kč dobírka, podrobněji v Ceníku dopravy.

Na spoustu spotřebičů poskytujeme dopravu zdarma.

Výnos do patra s dopomocí příjemce

Při vyplňování objednávky si můžete objednat jako příplatkovou službu výnos do patra. Tato služba je zpoplatněna částkou 249 Kč, podrobněji v Ceníku dopravy.

Přepravce vám s vaší dopomocí vynese zboží až do vašeho patra. Zajistěte proto dostatečný počet osob k dopomoci při výnosu.

Tuto službu je možné si objednat u spotřebičů s hmotností do 80 kg. Což splňují například pračky, myčky či kombinované lednice.

Upozorňujeme, že pokud poskytujeme na vámi zakoupené zboží dopravu zdarma, tato akce se již nevztahuje na zpoplatněnou službu výnosu do patra.

Možnost odvozu starého spotřebiče

Při vyplňování objednávky si můžete objednat jako příplatkovou službu odvoz starého spotřebiče. Tato služba je zpoplatněna částkou 490 Kč, podrobněji v Ceníku dopravy.

Starý spotřebič připravte, prosím, před dům.

Upozorňujeme, že pokud poskytujeme na vámi zakoupené zboží dopravu zdarma, tato akce se již nevztahuje na zpoplatněnou službu odvozu starého spotřebiče.

Elektrospotřebič můžete odevzdat také do sběrného dvora ve Vašem okolí.

Pojištění zásilky

Můžete si přiobjednat i pojištění zásilky za 45 Kč - Pokud by se s vaší zásilkou po cestě něco stalo, obratem vám dle vašeho přání zašleme nový kus, nebo vrátíme peníze. Reklamační řízení poškozené či ztracené zásilky s dopravcem vyřídíme my.

Pokud si nebudete s něčím vědět rady, neváhejte nás kontaktovat.